Wpis z mikrobloga

Już rok minął od początku mojej redukcji, no prawie. Jako że wpisałem się w kalendarz @Re-volt to musze wypełnić obowiązek i się wypisac, przynajmniej narazie. Zakładałem -40kg w rok, zeszło 31,8kg na czczo(prócz bułki i kawy bo zapomniałem się zwazyć przed ( ͡° ͜ʖ ͡°) ). Ważyłem 124.5kg, aktualna waga wskazuje na 92.8kg. Do upragnionego celu brakuje jeszcze 13kg, ale ostatnie kilogramy idą jak krew z nosa. Myśle że zejdzie z kilka miesięcy jeszcze żeby zejść do 80kg, byle do wakacji ( ͡° ͜ʖ ͡°). Przy okazji #pokazmorde no bo tak trzeba, pozdrawiam znajomych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Stan na 11 stycznia 2018r - 124,5kg
Stan na 29 grudnia 2018r - 92,8kg
AaBbCcDdEeFf - Już rok minął od początku mojej redukcji, no prawie. Jako że wpisałem ...

źródło: comment_8omWm9jQtTAYYNR4NyADyxMwO015FdVB.jpg

Pobierz
  • 109
  • Odpowiedz
@kopszmercen: Pierwsze trzy miesiące redukcji siłownia, udzielałem się nawet sporo na tagach #mirkokoksy i #chudnijzwykopem wtedy z pytaniami co lepsze, kalistenika czy siłownia, co jeść i ile itd. Potem jedyne co to chodziłem spacerem do szkoły, a do niej mam z 3km czyli godzinny spacer dziennie 5 dni w tygodniu. Od wakacji ciągle rower, na tagu #rowerowyrowni k też swego czasu dawałem swoje czasy,
  • Odpowiedz
  • 1
@AaBbCcDdEeFf 11 miesiecy. Tak wiem, ciezko uwierzyc. Dieta dukana, mega niezdrowa, wyniszczyla mnie mocno- w skrocie nie polecam. U Ciebie fajne tempo, trzymam kciuki ( ͟ʖ)
  • Odpowiedz
@AaBbCcDdEeFf: no ja tylko raz, tylko że mam 31 lat, zacząłem tyć w wieku około 27/28, siedząca praca, brak ruchu no i już nie te lata. Obiecałem sobie, że w 30tkę wejdę bez brzuszka no i jest! Teraz robię bardziej rekompozycję żeby było więcej mięcha i jest spoko! W tym roku poszło 10cm w pasie.
  • Odpowiedz
@AaBbCcDdEeFf: Uważaj na siebie po 30. Ja w Twoim wieku ważyłem około 70kg przy wzroście 183, w wieku 22 poszedłem na siłkę i tylko dzięki temu dobiłem do 83. Zawsze byłem ultra szczurem co nie zmienia faktu że każdy w okolicach 30 tyje.
  • Odpowiedz