Wpis z mikrobloga

Już rok minął od początku mojej redukcji, no prawie. Jako że wpisałem się w kalendarz @Re-volt to musze wypełnić obowiązek i się wypisac, przynajmniej narazie. Zakładałem -40kg w rok, zeszło 31,8kg na czczo(prócz bułki i kawy bo zapomniałem się zwazyć przed ( ͡° ͜ʖ ͡°) ). Ważyłem 124.5kg, aktualna waga wskazuje na 92.8kg. Do upragnionego celu brakuje jeszcze 13kg, ale ostatnie kilogramy idą jak krew z nosa. Myśle że zejdzie z kilka miesięcy jeszcze żeby zejść do 80kg, byle do wakacji ( ͡° ͜ʖ ͡°). Przy okazji #pokazmorde no bo tak trzeba, pozdrawiam znajomych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Stan na 11 stycznia 2018r - 124,5kg
Stan na 29 grudnia 2018r - 92,8kg
AaBbCcDdEeFf - Już rok minął od początku mojej redukcji, no prawie. Jako że wpisałem ...

źródło: comment_8omWm9jQtTAYYNR4NyADyxMwO015FdVB.jpg

Pobierz
  • 109
@kopszmercen: Pierwsze trzy miesiące redukcji siłownia, udzielałem się nawet sporo na tagach #mirkokoksy i #chudnijzwykopem wtedy z pytaniami co lepsze, kalistenika czy siłownia, co jeść i ile itd. Potem jedyne co to chodziłem spacerem do szkoły, a do niej mam z 3km czyli godzinny spacer dziennie 5 dni w tygodniu. Od wakacji ciągle rower, na tagu #rowerowyrowni k też swego czasu dawałem swoje czasy, a teraz wszędzie dojeżdzam rowerem.