Wpis z mikrobloga

@OzaweNakashi I tego się trzymaj! Na start to i tak niezły pieniądz, no i zaraz dojdą premie. Nie przejmuj się głupim gadaniem, bo takich co o dwójce marzą całe "rzycie" jest ogrom! Najważniejsze, że cieszysz się i doceniasz to co masz! To najzdrowsze podejście w tym #!$%@? świecie. Tak btw znam nawet przypadek bezdomnego, który został dyrektorem generalnym w dużej spółce i dziś ma kilka domów na świecie. Bądź życzliwy i dla
@eltrial: nie, ty jak typowy polaczek od początku próbujesz mu dosrać, przybierając postawę, która ewidentnie go wyśmiewa

no to niezłą kasę zarabiasz, też bym się pochwalił ~700 euro miesięcznie. Jakie plany inwestycyjne, horyzont bardziej na diamenty czy jakieś drogie kolekcjonerskie auta? A może New York Stock Exchange? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


typowy polaczek z ciebie, dowód na to, że kultury i rozumu się nie kupi
@OzaweNakashi nie słuchaj tych ciuli co mamusia daje im kieszonkowe i się nie martwią o nic.
Sam pamiętam jak kiedyś zarabiałem tyle, i szczerze cieszyłem się za każdym razem jak zmieniałem pracę i więcej zarabiałem.
Także jestem z Ciebie dumny.
Pamiętaj żeby do czegoś dojść trzeba #!$%@?ć..
Do siego roku!
@eltrial: nie moja wina, że prawda cię zapiekła, możesz mieć nawet 100 mln na koncie, a słoma z butów dalej będzie ci wystawać, bo nie potrafisz nawet czytać ze zrozumieniem.

no może i Polaczek, ale kasę mam


no właśnie o tym mówię, pan świata #!$%@?, bo zarabia 500 zł więcej od opa xd
@OzaweNakashi: gratulacje. Nie słuchaj tych co #!$%@?ą że jest słabo, że w IT zarobisz 15k xD, tak 15 ale w 4 miesiące. Z tego co pamiętam to średnie zarobki w branży IT to coś około 4200 netto miesięcznie.


@SzukamNlcku nie masz pojecia o cxym piszesz 4200 netto to dostaje junior tester na umowe o prace. Mowie o Warszawie. Srednia o ktorej czytasz w gazetach jest tak niska bo do IT wliczaja