Wpis z mikrobloga

  • 8
@xbix dziękuję za jedną normalną odpowiedź

Mam jeszcze kasę w gotówce i jakąś stówę na drugim koncie, poza tym mam bogatego faceta jak coś to mi pożyczy
  • Odpowiedz
apetyt rośnie w miarę jedzenia


@mateusz-bogacki: aha, czyli jak zarabiasz 15k to musisz brać kredyt co miesiąc na zachcianki?
#!$%@? człowieku, przestań #!$%@?ć takie rzeczy xD to jest po prostu zwykła nieumiejętność zarządzania pieniędzmi, tego można się nauczyć zarówno zarabiając 1600 jak i 15k, a jak ktoś zarabia te 15k i tego nie potrafi to nie za długo będzie miał to 15k

ale no co ja będę tłumaczyć dzieciakom, którzy
  • Odpowiedz
@niochland: a #!$%@? cię obchodzi jak kto zarządza pieniędzmi? Jeszcze to porównanie niebieskich do rozowych.. chlopie, każda płeć potrafi wydać pieniądze na głupoty, znam mnóstwo niebieskich, ktorzy tydzień po wypłacie #!$%@? wszystko na gry czy inne pierdoły ale nie biegam i nie uogólniam jak zacietrzewiony osioł. Jak do swojej matki i dziewczyny też rzucasz takie teksty to współczuję, że muszą słuchać. Chyba, że masz 50 lat to luz, to typowe
  • Odpowiedz
@partycja_: Na pewno większy szacunek za to, że lepiej gospodaruje pieniędzmi. Mierzy zamiary na siły i nie on będzie głodował. Wystarczy iść do pierwszej lepszej restauracji na noc na zmywak, dostaniesz trochę pieniędzy plus możesz liczyć na darmowe jedzenie jako pracownik. Ewentualnie wybierz się do galerii handlowych na polowanie degustacji.
  • Odpowiedz
  • 2
@wetorek2 Tak czy siak uważam, że komentowanie czyichś finansów w poście, który bezpośrednio tego nie dotyczy, jest nietaktem.
  • Odpowiedz