Wpis z mikrobloga

Wypłata za tydzień, zna ktoś jakiś fajny sposób na tanie jedzenie do tego czasu?


@partycja_: jak jesteś ładna to tinder, jak brzydka to stołówka dla bezdomnych
  • Odpowiedz
Jak można nie mieć zapasu żeby przeżyć CONAJMNIEJ miesiąc bez wypłaty to ja nie ogarniam. Pracując w pizzerii i zarabiając 2k na rękę miałem zawsze tysiaka w zapasie żeby w razie co nie jeść gruzu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@partycja_: mirabelko, nie przejmuj się przegrywami wyzej dla ktorych wydac 3k w okresie świątecznym to szczyt rozrzutnosci xD ewidentnie jeszcze nie pracują i nie wiedzą ile kosztuje życie.

Daj nr konta na priv, puszczę Ci z 2 dyszki :) majatek to nie jest, ale na 1 dzien jedzenia starczy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@korbixon: no ja ci powiem tak, wydac 3k w grudniu nie sztuka - mysmy z niebieskim na czynsz, żarcie na święta, choinke i prezenty wydali ponad 4 tysiące.
A budzet na dom w standardowym miesiącu pewnie w okolicach 3k sie kręci
  • Odpowiedz
@Shyvana: aa jeśli liczysz całościowo budżet, to w sumie tak. Zależy jeszcze wszystko od członków rodziny im ich więcej tym więcej pójdzie na prezenty :P Boże, jak sobie przypomnę pierwszą weekendową pracę gdzie człowiek wyciągał 6-7 stówek to sam się sobie dziwie, że jakoś się dawało radę przeżyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz