Wpis z mikrobloga

Miłość i empatia psiarskich juleczek. Im bardziej kochają pieski i kotki tym bardziej wzrasta nienawiść do dzieci.

Psy, które zagryzły 7 letnie dziecko wróciły do hodowli, w której miało to miejsce. Radości psiarzy nie ma końca i kiedy pieski są już bezpieczne mogą bez zahamowań pluć na dziecko.

#psiarze #bekazpodludzi #patologiazmiasta #p0lka #bekaztwitterowychjulek
WielkiNos - Miłość i empatia psiarskich juleczek. Im bardziej kochają pieski i kotki ...

źródło: temp_file2591795613683335354

Pobierz
  • 90
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 863
@WielkiNos bambinizm to ciężka choroba psychiczna , wiadomo trzeba szanować wszystkie stworzenia , ale śmiać się z czyjejś śmierci ? Psiarze myślą że jak kochają zwierzęta to są dobrzy , problem w tym że nawet hitler lubił zwierzęta bardziej niż np Żydów
  • Odpowiedz
@WielkiNos zauważyłam że bambinisci często mają psychopatyczne rysy charakteru , też znam taka babkę ktora kocha kotki pieski , wielką psia mamusia a swojego wnuka z obrzydzenia na ręce nie weźmie
  • Odpowiedz
@adrninistrator: a dla mnie każda madka z jej b-------m to pasożyt na ciele społeczeństwa. i jeszcze na to g---o muszę dokładać się podatkami... no ja j---e. Jak psiarz bierze psa to potem nie chce ciągnąć 800+ i innych dopomóg. Ale to widać że ludzie nie radzą sobie z MŁODYMI i potrzebują pomocy państwa. Obrzydlistwo.
  • Odpowiedz
@Korandosama

@adrninistrator: a dla mnie każda madka z jej b-------m to pasożyt na ciele społeczeństwa. i jeszcze na to g---o muszę dokładać się podatkami... no ja j---e. Jak psiarz bierze psa to potem nie chce ciągnąć 800+ i innych dopomóg. Ale to widać że ludzie nie radzą sobie z MŁODYMI i potrzebują pomocy państwa. Obrzydlistwo.

Upały szkodzą na głowę widzę
  • Odpowiedz
@WielkiNos Czysta zawiść. Julek nie stać na macierzyństwo (stać, ale z kompromisem lekkiego obniżenia standardu życia a raczej nie p-------------a na własne głupoty) więc plują jadem na matki z dziećmi, substytuując macierzyństwo psami
  • Odpowiedz
@WielkiNos: A to nie jest kolejna akcja jak kiedyś się na karachanie robiło, gdzie pod wpisem dot. czegoś tragicznego odpalało się trollkonta i wypisywało takie rzeczy? Bo serio, to już brzmi jak typowe trollowanie, żeby ktoś miał ból dupska.

Z kolei posty, że "winni rodzice" itd. to już najczęsciej pisane są na serio i tego w komentarzach jest sporo.

Podlinkowuję: https://www.facebook.com/UkochaneZwierzeta/posts/pfbid0hbk63vjmHgMnCgrZbipYjK5XNujJjrzKrXLnJ11Vi8p9Rj8FErN9AKFBPxx1PWb4l
  • Odpowiedz