Wpis z mikrobloga

Jak to jest być zweryfikowaną zielonką, dobrze?
- Moim zdaniem to nie ma tak, że dobrze albo że nie dobrze. Gdybym miał powiedzieć, co cenię w życiu najbardziej, powiedziałbym, że mirków. Ekhm... Mirków, którzy podali mi pomocny plus, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam. I co ciekawe, to właśnie przypadkowe tagi wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga się nam wykopać w gorące. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję życiu. Dziękuję mu, życie to rogale, życie to serwerownia, życie to plusy. Wielu ludzi pyta mnie o to samo, ale jak ty to robisz?, skąd czerpiesz tę radość? A ja odpowiadam, że to proste, to umiłowanie portalu ze śmiesznymi obrazkami, to właśnie ono sprawia, że dzisiaj na przykład buduję biometrie behawioralną, a jutro... kto wie, dlaczego by nie, oddam się pracy społecznej i będę ot, choćby sadzić... znaczy... zostanę pomarańczką.
#heheszki #cytatywielkichludzi #humor
DigitalFingerprints - Jak to jest być zweryfikowaną zielonką, dobrze?
- Moim zdaniem...
  • 15
@a665321: Chronimy konta użytkowników na podstawie ich zachowania. To znaczy nawet jak ktoś pozna Twój login i hasło to ciężko jest podrobić Twoje zachowanie. Dzięki temu chronimy na przykład jeden z banków (https://fingerprints.digital/pl/pierwszy-bank-w-polsce-uruchamia-digital-fingerprints/). Jesteśmy startupem z Polski i planujemy zaproponować to rozwiązanie większej ilości ludzi. Dzięki za pytanie. Uap plusa! ( ).
@DigitalFingerprints: Nienawidzę. Kilka miesięcy temu kupowałem telefon przez pewien bank niepolski, gdzie mam konto. Zablokowali mi zakup flagowca w preorderze, bo nie pasowało im moje zachowanie z kontem (mimo pozytywnej informacji o transakcji). Tylko zamiast zadzwonić, napisać cokolwiek, to po prostu mnie zignorowali, po czym dopiero sprzedawca powiadomił o nieprawidłowościach. Super system, #!$%@?.
@biliard: Dzięki za komentarz odnoszący się do zupełnie innego systemu niż nasz. Dobrze, że pojawiają się emocje trafione jak meme z epoki kamienia chrupanego ( ͡~ ͜ʖ ͡°). Zapraszamy do wzięcia udziału w teście i dostarczenia uwag. To czego doświadczyłeś to prawdopodobnie niepoprawne zachowanie automatu, który dobrze działa w większości przypadków. Systemy są tak niedoskonałe ponieważ tworzone są przez ludzi. Jeżeli chcesz zmienić świat - opisz swoją
DigitalFingerprints - @biliard: Dzięki za komentarz odnoszący się do zupełnie innego ...

źródło: comment_BcnMrXatQeol8ZBH7I9A6JbjDvIPIZ1u.jpg

Pobierz