Wpis z mikrobloga

Mirki jaka fura ze świętej trójcy (audi, bmw, mercedes) za 15k? mam jeszcze schomikowane około 5k na podstawowe rzeczy do zrobienia po kupnie, rozrząd, oleje i co tam jeszcze będzie trzeba. Chciałbym benzynę + gaz, pojemność tylko powyżej 2 litrów, najbardziej interesuje mnie moc 170 hp+ żeby nie jeździć mułem. Ogólnie ciekawi mnie wasza opinia bo są ludzie którzy kupują e46 za 5k i są zadowoleni i tacy którzy kupują ten sam model za 25k, dlatego chciałbym poczytać opinie i jednej i drugiej strony. Póki co ciągle mam w głowie mercedesa clk coupe/cabrio, slk, w211, e46 coupe/cabrio, e39, e38, audi a8 d2, a6 c5. O czymś ciekawym w tym budżecie zapomniałem?

#bmw #audi #mercedes #olx #otomoto #samochody #motoryzacja
  • 51
  • Odpowiedz
@imargam_2137: mialem e39. Kupilem za 14, wlozylem 26 i sprzedalem za 20. W starym niemcu ZAWSZE bedzie cos do zrobienia. Zasada jest prosta - szukaj od najdrozszych. W tym budzecie szukałbym 323, lub jakiegos Lexusa GS300
  • Odpowiedz
  • 6
@Gniewek89 To co to było M5 ?? Bo nie widzę żadnego sposobu żeby wsadzić w jedno E39 26 tysięcy xD

@frutson A co ma kupić Francuskie tandetne gówno czy japoński rdzewiejący badziew ?? Niema żadnego sensownego konkurenta dla takiego A6 czy E klasy z Japonii czy innych krajów Europy.
  • Odpowiedz
@Gniewek89: też mnie bardzo ciekawi co pochłonęło 26 koła jeśli nie była to wersja m5 albo 540i. Kilku kolegów przerabiało e39 i podczas zazwyczaj 2 letniej kadencji pakowali max 5k, jeden trafił na 5tkę która prócz rzeczy eksploatacyjnych nie wymagała wkładu a kosztowała 17k w 2014
  • Odpowiedz
@imargam_2137: @Kejran: pytasz jak można zostawić 5k? ja w zwykłym tdi a6 z 2000 (w bardzo dobrym stanie) zostawiłem na starcie 5 koła. Opony, zaprawki, plus postanowiłem wymienić olej w skrzyni, olej w silniku, świece, coś tam z hamulcami, wszystkie filtry i zebrało się 5k. Niestety miałem trochę pecha do auta, a raczej mechaników, choć brałem tylko najlepszych. Więc poszło jeszcze trochę kasy, ostatnio już tylko na rozrząd
  • Odpowiedz