Wpis z mikrobloga

Mirki jaka fura ze świętej trójcy (audi, bmw, mercedes) za 15k? mam jeszcze schomikowane około 5k na podstawowe rzeczy do zrobienia po kupnie, rozrząd, oleje i co tam jeszcze będzie trzeba. Chciałbym benzynę + gaz, pojemność tylko powyżej 2 litrów, najbardziej interesuje mnie moc 170 hp+ żeby nie jeździć mułem. Ogólnie ciekawi mnie wasza opinia bo są ludzie którzy kupują e46 za 5k i są zadowoleni i tacy którzy kupują ten sam model za 25k, dlatego chciałbym poczytać opinie i jednej i drugiej strony. Póki co ciągle mam w głowie mercedesa clk coupe/cabrio, slk, w211, e46 coupe/cabrio, e39, e38, audi a8 d2, a6 c5. O czymś ciekawym w tym budżecie zapomniałem?

#bmw #audi #mercedes #olx #otomoto #samochody #motoryzacja
  • 51
  • Odpowiedz
  • 0
@MercedesBenizPolska Czy ten serwis pozakupowy obejmuje zakup drugiego auta xD?

No bo ni #!$%@? mi nie wychodzi, rozrząd - łańcuch, paski klinowe, rolki, oleje, filtry - to są grosze,

zawieszenie, układ kierowniczy, hamulcowy, opony i cała reszta jest zależna od tego co kupisz w jakim stanie.
  • Odpowiedz
czytając niektóre wypowiedzi to myślę że i 15k funtów będzie mało na auto, ogólnie to łapię mnie niezły cringe bo znam kilka osób które mają a8 d2, e38, e39, e46 coupe wszystko kupione poniżej 18k i sobie chwalą ale idąc tym tokiem rozumowania to za 15k może udałoby się kupić jakąś e36 316 w dobrym stanie no i tylko w sedanie bo na coupe to za mały budżet. ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
  • 0
@imargam_2137 Ja to traktuje te tematy z przymrużeniem oka tylko szkoda tych Mirków co to biorą te bzdury na poważnie. Żeby dolać oliwy do ognia dałem za to powyższe E39 poliftowe w 2014r 6000zł i tak było całe i wróciło na kołach z Niemiec, tak kupiłem je od Turka i tak miało 180k km potwierdzone w ASO BMW z kompletem książek i dekrą ( ͡°( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz