Wpis z mikrobloga

@WielkiWschod: Ale Ty jesteś debilem, ja pierdzielę XD Powiedz mi jak każdy może ruchać jak brakuje ok. 15% kobiet dla mojego rocznika (97) - w dodatu nie licząc tych imigrantów? Czy Ty jesteś normalny w ogóle?

Druga sprawa, że dla państwa dobrze by było gdyby imigranci również mieli co ruchać, bo inaczej będą sfrustrowani seksualnie co przełoży się na zwiększoną liczbę przypadków przemocy i gwałtów.
A przewaga mężczyzn sprawia tylko, że skończone seby i idioci nie mogą sobie nikogo znaleźć.


@WielkiWschod: ale pierdzielisz głupoty. Rozumiem, że nie ma idiotek wśród kobiet? Czy może wg Ciebie nieidioci mają się parować z idiotkami?

Zapewne nie słyszałeś nigdy o czymś takim jak rotacja na matrymonialnym? Ludzie się nie parują na całe życie


A może komuś chodzi o coś więcej, np miłość na całe życie, a nie że teraz jego
@trevoz: najzabawniejsze jest to, że gość z filmiku ma rację xD

Państwo bawi się w rozdawnictwo 500+, szuka sposobów by ludzie się mnożyli, a na rynku matrymonialnym jest pełno Polaków bez kobiet do pary. Więc sprowadzanie mężczyzn, czy to Ukraińców, czy pakistancow, nie zwiększy przyrostu, co najwyżej jak śniadych więcej przyjedzie, to część polek darmowe im dzieciaka zrobic, ale w rezultacie i tak podatnicy będą dopłacali do interesu gdy młody ojciec