Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć,

To nie bait, boję się. W youtube wpadłem w polemikę z jakimś osobnikiem, cóż, obraziłem go, a ten mi pisze, że mam jak w banku, że zdechnę i pozdrawia z grupy mokotowskiej. Po awatarze faktycznie jakiś kark, więc to może być prawda.

Pytanie, co robić, żeby uniknąć namierzenia? Czy jeśli usunę kanał na yt to znikają wtedy też inne moje komentarze? Mordy tam nie pokazywalem. Czy to jest dobry sposób, żeby się ukryć? Jakie są szanse, że może mnie faktycznie znaleźć po koncie na yt zakładając, że pomoże mu fachowy informatyk?

Myślę nad pokasowaniem wszystkich swoich kont.

Iść na policję w sprawie gróźb karalnych? Nie chcę tego robić, ale to byłby jakiś ślad na wypadek, gdyby mi się coś stało. A jeśli faktycznie dotrą do faceta i on w ten sposób dowie się podczas postępowania kim jestem? Chciałbym tego uniknąć.

Serio, przestraszyłem się, nigdy więcej napinek w internecie. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Dodajcie to jak najszybciej, jestem spanikowany i chciałbym wiedzieć co robić.



#internet #pytanie #prawo #policja #youtube #kryminalne #997 #kiciochpyta #pytaniedoeksperta #bezpieczenstwo #anonimowosc #mafia #kryminalistyka

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 45
@AnonimoweMirkoWyznania: posłuchaj mnie uważnie, jutro o 19:45 masz samolot do meksyku.
Bilet wyśle Ci zaraz na e mail. Gdy wyjdziesz z lotniska pod czerwoną budką telefoniczną jest skrytka,
otwórz ją tajnym hasłem : hajduszoboszlo. W niej znajdziesz nowy dowód osobisty,
3000 pesos i kluczyki do mieszkania na przeciwko. Od dziś nazywasz się
Juan Pablo Fernandez Maria FC Barcelona Janusz Sergio Vasilii Szewczenko i jesteś rosyjskim imigrantem z Rumuni.
Pracujesz w zakładzie
OP: #!$%@?, mnie to nie bawi. Nie wiem, czy mokotowscy mają czas czy nie mają, uganiać się za randomami z internetu, ale wolałbym się o tym nie przekonać.
Jak wygląda temat zgłaszania gróźb karalnych? Facet się dowie, kto na niego doniósł? Chciałbym mieć jakiś podkład na policji, gdyby coś się stało.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - OP: #!$%@?, mnie to nie bawi. Nie wiem, czy mokotowscy mają ...
źródło: comment_9RqkpO20jsOhgoklQvPTb80oBTqKQXUk.jpg
OP: @tygry:
Wiesz co, często się kłóciłem przez internet, ale nigdy nie spotkałem się z groźbą, że mnie ktoś zabije. Jak bym wiedział jaki to strach, nawet jeśli bez racjonalnych podstaw waszym zdaniem, to bym nie postował.
Facet bronił w komentarzach bandyckich napadów na przedsiębiorców mówiąc, że bogatych to nie szkoda i można ich łupić, a mafie zawsze będą i tym mnie wyprowadził z równowagi.

Ten komentarz został dodany przez
OP: @bialy_wilk: Nick w całym internecie mam podobny wystarczy uciąć część cyfr, maila może dostać z któregoś z profili na innych serwisach. Wprawdzie nie przypominam sobie, bym go gdzieś wpisywał na widoku, ale dla zdeterminowanego stalkera myślę, że możliwe jest go zdobyć. Może też próbować przerabiając nick youtubowy, nie zna tylko domeny, ale jeśli będzie próbował na chybił trafił, to w końcu trafi.
To jest dobra lekcja na przyszłość, by