Wpis z mikrobloga

Chłopcy są jacyś nienormalni. Moja przyjaciółka ma (albo miała, aktualnie ciężko powiedzieć) chłopaka. Są ze sobą ponad rok. Parę tygodni temu mieli poważną kłótnie i "zerwali" ze sobą. W cudzysłowie, bo po jakimś tygodniu do siebie wrócili, zerwanie w emocjach. Moja przyjaciółka przez ten czas spotykała się z jednym chłopakiem no i przespali się ze sobą kilka razy.

Jakiś czas później (po paru tygodniach, tj wczoraj) wyszedł jakiś temat, że ten jej chłopak zaczął o coś dopytywać i wyszło to, że ona się z kimś przespała. Był strasznie zły i pytał jak go mogła okłamać ale ona mówiła, że przecież nie pytał. I teraz jest mocna spina między nimi bo on to uważa za zdradę a ona uważa, że była sama i nic złego nie zrobiła.

Co o tym sądzicie? Mi się wydaje że skoro zerwali to mogła robić co chce, a skoro nie dopytywał o nic od razu to chyba nie musiała się z wszystkiego od razu zwierzać co robiła od A do Z?

#zalesie #rozowepaski #tinder #badoo #zwiazki #seks #rozowepaski
  • 73
W cudzysłowie, bo po jakimś tygodniu do siebie wrócili, zerwanie w emocjach. Moja przyjaciółka przez ten czas spotykała się z jednym chłopakiem no i przespali się ze sobą kilka razy.


@Vidella: Przymując, że to nie jest bait to twoja koleżanka w 7 dni od zerwania do zejścia się z chłopem zdążyła się zacząć spotykać z innym i przy okazji puknąc sie pare razy xD? Nieźle.
@Vidella: Pisząc dosadnie, żałosne zachowanie dziewczyny. Widać ile dalej nie znaczył ten związek skoro od razu poleciała poskakać na innym gościu. A skoro związek dla niej nic nie znaczył to można przypuszczać dlaczego wystąpił w nim problem.

ten chłopak powinien ją kopnąć w dupę, Jemu widać że zależy skoro się #!$%@?ł, że ona się z kimś przespała.ale ma do niej uczucia czy jakieś więzi i ma z tym problem, bo go