Wpis z mikrobloga

Ten wpis plusują tylko użytkownicy Wypok.pl którzy mają w miarę ułożone i ustatkowane życie i opiszą siebie jako #wygryw. Warunki do spełnienia:
- lvl 25+
- żona lub mąż
- przynajmniej jedno #dziecko
- #dom lub #mieszkanie
- własny #samochod lub #samochody
- wyjazd na #wakacje przynajmniej raz w roku
pokażmy innym spod tagu #przegryw #twnogf #stulejacontent że są w mniejszości. Jest dla nich jeszcze szansa i przyjdą lepsze dni!
  • 98
rodzenie dziecka to tylko skazywanie go na cierpienie tego świata


@xVolR: no właśnie pięknie reprezentujesz całe środowisko przegrywów. Leć to powiedzieć Mamie, że "po co Cię skazała na cierpienie tego świata"
@Lelkomtu: wojny, choroby to nie są cierpienia? Nie trzeba być przegrywem, żeby stwierdzić że ten świat #!$%@?. Żyjąc wiem, że kiedyś umrę, że doświadczę śmierci mojej rodziny, że kiedyś stracę wszystko. Więc tak gdybym miał wybór żeby się nie urodzić to bym tak wybrał, bo nie chcę doświadczać żadnych z tych rzeczy.
@Lelkomtu 1 żona, 2 dzieci, 2 samochody, własny dom, wakacje często ale tak 3 4 noce, tygodniowe max raz w roku. Choć większość udzielających się pewnie nie spełnia 1 warunku, przez co fakaja że żona dziecko to oznaką #!$%@? a nie #wygryw
@Lelkomtu: Załapałem się na wszystkie punkty, ale wyjazdy z racji zawodu(prowadzę biuro podróży) to raczej praca niż relaks... Mimo wszystko dam plusa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Lelkomtu: skisłem xD
Mam dzieci i żonę, jestem wygrywem xD

Tylko ile jest takiej patoli którą można do tego zaliczyć? Wyjazd do babci 15 km dalej też się zalicza do wakacji (:
Dom i samochód w hipoteke.. Ale własny..

Co za #!$%@?
A jeżeli mam to wszystko ale młodszy wiek? Przegrałem?


@srantus: Obawiam się, że za szybko osiągnąłeś stabilizację. Potem będziesz sobie mówił "a mogłem się bardziej wyszaleć za młodu, popodróżować, poimprezować itp"
@Lelkomtu: Spełniam te warunki, ale nie uważam, żeby były konieczne.
Po co samochód komuś, kto mieszka przy stacji metra i pracuje przy innej stacji metra, a na wakacje lata samolotem?
Po co mieszkanie komuś, kto pracuje na kontraktach i co parę lat się przeprowadza do innego kraju/miasta?
Skąd w Polsce męża/żonę ma wziąć sobie osoba homoseksualna?
jaką miarą sukcesu jest żona i dziecko?


@stux88: Patrząc po wpisach z tagu #przegryw to mając żonę jesteś niczym foton - w dwóch stanach jednocześnie. #przegryw bo zaruchales może nawet #chad bo w tydzień ruchasz więcej niż przegrywy przez rok i to wliczając rokse. Oczywiście jesteś też #betabankomat na pewno wychowujesz nie swoje dziecko i w dodatku twoją żoną musi być roszczeniowa #p0lka której nie chciał śniady książę z #euroweek
@Lelkomtu:
Mmm, "stabilizacja uczuciowa". Przypominam że w miastach ponad 50% małżeństw kończy się rozwodem. Potem tylko alimenty, bitwa o kontakty i cotygodniowy stres, czy żona łaskawie wyda dziecko. Stabilizacja jak ten #!$%@?.
@Lelkomtu: ja nie mam gówniaka, więc mam ekstra ułożone życie. Żaden ryczący kartofel nie zepsuje mi moich wakacji co pół roku ani nie będzię srał w mojej willi. Każdy wykopek z gówniakiem to przegryw i nie powinien plusować tego posta.
@stux88: no wg opa jest tylko jeden styl życia gdzie żona i dziecko to jakiś wyznacznik.

@Lelkomtu: jak nie mam żony a partnerkę z którą nie planujemy tej szopki która ludzie nazywają małżeństwem. Dzieci też nie chcemy. A mamy mieszkania kilka. A samochód sprzedałem bo wolę car sharing I rower I niewiele co to są wakacje bo robię cały rok krótsze lub słyszę wypady za granicę to mogę plusnac twój