Wpis z mikrobloga

1973 - 30 = 1943

Pierwsza przejażdżka po półtoramiesięcznej pauzie. Zdecydowanie za długa przerwa. Tego mi brakowało. Przy okazji test ochraniaczy na buty SPD. Miałem kupić MT500 II Endury, które zbierają w internetach dobre opinie, ale ostatecznie nabyłem drogą kupna Shimano S2100D. Pierwsze wrażenie: bardzo łatwo je założyć na buty, zdecydowanie łatwiej niż wspomniane wcześniej pokrowce od Endury, co wynika z różnicy w konstrukcji. W MT500 II podeszwa stanowi całość, natomiast w S2100D są rozpinane rzepy (swoją drogą nieco za krótkie). Niestety ochraniacze odsłaniają nieco pietę, przez co czuć podczas kręcenia, że z tyłu stopy mają nieco chłodniej). Myślę , że po kilku wypadach powinny się lepiej ułożyć. Co do samej jazdy: przy temperaturze około 5°C przez około godzinę czułem pełen komfort cieplny w stopach, przy półtorej godzinie czuć było już lekki chłodek, ale nadal były to znośne warunki. Może ktoś powie, że trochę słabo, ale uważam, że to dość dobry wynik, biorąc pod uwagę, że mi stopy i dłonie zawsze szybko marzną, nie tylko na rowerze.
#rowerowyrownik #rower
Pobierz
źródło: comment_T4ixJrFHWALkBp8lRSxabhv7dExLvb4S.jpg
  • 1