Wpis z mikrobloga

@Shewie: no i wuj, ze ma złote pianino. Nawet gdyby je sprzedała i rozdała kasę biedakom, czy by to coś zmieniło? Czy nagle wszyscy Brytyjczycy bylybi lepiej przygotowani na nadchodzący kryzys?

Przeciez nie może wziąć i sprzedać tych wszystkich antyków, bo są to dobra rodzinne/narodowe i ich zadaniem jest tam sobie leżeć.
@Shewie: Ostatnio na Reddicie była sobie debata pod jednym z znalezisk Brexitowych, gdzie ktoś w bardzo szerokim spektrum opisywał dlaczego część Brytyjczyków chce Brexitu, na co w dużym stopniu przekłada się konkurowanie brytyjskich pracowników fizycznych z tymi ze wschodniej Europy.

Wydaje mi się, że ktoś niepoważny tworzył tego mema i jest on bardzo szkodliwy; ma bardzo mocny wydźwięk w stylu naszego "wstawania z kolan", a tak naprawdę królowa juz przewidziała, że
@Awerege:
Ja myślę, że to pianino to celowa demonstracja. Królowa była jasno przeciwko Brexitowi i to taka demonstracja, że ona i jej rodzina wciąż będzie nieprzyzwoicie bogata, a ci co głosowali za Brexitem sami są sobie winni nadchodzącej zapaści brytyjskiego rynku. Takie dyplomatyczne "#!$%@? się".