Wpis z mikrobloga

kurde mirunie, mam pokój tak że zaraz mam ganek, nie każdy o tym wie. Leżę sobie a kuzynka zaczyna rozmawiać z kochankiem XDD moja matka ją zaczepiła to od razu powiedziała że z koleżanką xd wszystko słyszałem że jutro jej mąż jedzie do znajomego, że zostaje sama i brakuje jej wszystkiego. Kręcić MAŁYSZA w rodzinie? Z tym typem nic mnie nie łączy, ale męska solidarność nie pozwala mi tak tego zostawić XDD ale inba będzie.

#rozowepaski #logikarozowychpaskow #zwiazki
  • 86
  • Odpowiedz
@Croudflup: taki układ ma może 1% społeczeństwa, reszta to zwyczajni rogacze - często gęsto zwykli, normalni goście robieni w trąbę

No ale widzę że ci nie przeglądam bo masz 15 lat i naczytałeś się jakiegoś gówna ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@enfersurterre: ale lubicie się #!$%@? ludziom w życie byleby poczuć się chwilę ważni. Bo nie, nie robicie tego dla tego ziomek bo jesteście szlachetni, robicie to dla siebie bo to WASZE sumienie was gryzie, WY znacie ta tajemnice, WY chcecie być tymi którzy coś zrobią co #!$%@? komuś życie. Egoizm w najlepszym wydaniu
  • Odpowiedz
@Croudflup: o bozonie higgsa typie cóż to za trafiona niczym pięta Achillesa ostrym grotem analiza psychologiczna. Haha :D typie a wiec tak. Jest MULTUM powodów dla których można i się chce ujawniać takie tajemnice. Jedni dla szantażu inni dla manipulacji z powodow moralnych a jeszcze inni UWAGA: Dla afery samej w sobie! Jest jeszcze jeden błąd Twego myślenia: to ta panna #!$%@? swój związek zdrada a nie ten ziomek który
  • Odpowiedz