Wpis z mikrobloga

kurde mirunie, mam pokój tak że zaraz mam ganek, nie każdy o tym wie. Leżę sobie a kuzynka zaczyna rozmawiać z kochankiem XDD moja matka ją zaczepiła to od razu powiedziała że z koleżanką xd wszystko słyszałem że jutro jej mąż jedzie do znajomego, że zostaje sama i brakuje jej wszystkiego. Kręcić MAŁYSZA w rodzinie? Z tym typem nic mnie nie łączy, ale męska solidarność nie pozwala mi tak tego zostawić XDD ale inba będzie.

#rozowepaski #logikarozowychpaskow #zwiazki
  • 86
nie rozumiem jak można wpieprzac się w relacje innych nawet przy zdradzie. Nie wiecie jak w związku ich to wygląda a zdradzając to info stajecie się wrogiem numer jeden


@Croudflup: wiadomix najlepiej siedzieć cicho a po pijaku niechcący komuś się zwierzyć w sekrecie żeby cała wioska z typa się cichcem mogła nabijać i żeby, gdy już się dowie, był TOP DEBILEM całej okolicy i nikt więcej go poważnie nie potraktował xD
dobrze że żyjemy w 21 wieku i jestem mieszkańcem miasta powyżej 1mln ludzi i każdy ma #!$%@? w takie kwestie to raz.


@Croudflup: oho dobrze że mamy XXI wiek i wioski już nie istnieją xD nie istnieją też grupy ani obgadywanie xD żyjesz chyba w innym świecie albo nie miałeś nieprzyjemności zostać bohaterem biurowych ploteczek ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

dwa to #!$%@? ci do relacji ludzi może
zarobiła w dziąsło


@powaznyczlowiek: czemu? Bo nie wtrącam się w wasze życie? Twoja partnerka to ktoś o wiele bliższy od najlepszego przyjaciela jeśli jesteś z nią od roku wzwyż no chyba że mówimy i patologicznych związkach z fundamentem na bagnie
Jak coś swoje słowa odnosiłem do związku z długim stażem który ma już swoje rzeczy i swoje ustalenia i innym nic do nich. Związki bez choćby mieszkania razem to nie związki
Bo nie wtrącam się w wasze życie?


@Croudflup: czy nie udzielenie pierwszej pomocy ofierze wypadku to w twojej ocenie również nie wtrącanie się w czyjeś życie? ( ͡° ͜ʖ ͡°) są takie sytuacje gdzie wtrącanie się jest potrzebne i oczekiwane

Twoja partnerka to ktoś o wiele bliższy od najlepszego przyjaciela jeśli jesteś z nią od roku wzwyż


@Croudflup: jeśli dorabia ci rogi to już nie jest
jeśli dorabia ci rogi to już nie jest twoja partnerką tylko ty zwyczajnie o tym nie wiesz i tracisz godność i zasoby inwestując w oszustkę -


@powaznyczlowiek: cały czas mylisz pojęcia. Dorabia się rogi ogierowi a nie normalnemu gościowi który ma z tobą taki układ. Jedyne komu to sobie mógłbyś #!$%@? za bycie ogierem który nie ogarnia jakie potrzeby ma jego dziewczyna, skoro nawet nie mówi mu o swoich problemach (bo