Wpis z mikrobloga

@tapio: jakiś czas temu widziałem specjalne wersje tej gry co umożliwiają gre na serwerach i niby ludzie grają ale ogólnie to pustki i pełno botów. Do tego 2010 roku to pamiętam że ciężko na jakikolwiek serwer było się dostać tyle ludzi meh..
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@only_dgl: są przynajmniej dwa polskie aktywne serwery i kilka z zagranicy. Mnie regularnie na FA serwerach można znaleźć, serdecznie zapraszam.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@only_dgl: Jest Dirty Bomb od Splash Damage, niedawno zacząłem grać. Moim zdaniem ma dużo z mechaniki ET, super mi się w to pyka. Dostępne na Steam, jest jakiś matchmaking, ludzie grają. Minus taki, że właśnie niedawno ogłosili koniec deweloperki, nie wiadomo, ile jeszcze będą serwery.
  • Odpowiedz
@only_dgl: Gdyby prawa do tej gry trafiły do jakiejś sensownej firmy to dzisiaj byłaby ona na topie, a nie jakieś cs:go. W dniu swojej premiery była lata świetlne przed innymi multikami, a nawet dzisiaj wiele gier nie ma mechanik jakie wprowadzało ET.
  • Odpowiedz
@only_dgl: Pamiętam doskonale, u mnie w szkole wszyscy grali w Wolfa, natomiast u mojego kuzyna na wsi był kult CS. Zawsze zastanawiałem się jak oni mogą grać w coś takiego, skoro ET było za darmo i lepsze. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ZaplutyKarzelReakcji: EPT|UziBoy a gram bodajże na beginerze, zazwyczaj razem z ziomkiem siedzimy na ts.
Odkąd kupiłem sobie cod'a to o wiele rzadziej ale może po nowym roku wpadnę kilka razy
  • Odpowiedz