Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@only_dgl: 2 gry tekstami wywarly na mnie mega wrazenie Polskie teksty w Diablo 2 i. Et.
Np wczoraj kumpel chcial bym na recznym zakret zrobil na co mu odparlem glosem barbarzyncy NIE W MIESCIE xD
Jak sie z czegos ciesze to czsem.mowie jak niemiec z et Wunderbar!!! Albo haha sehr gut!
  • Odpowiedz
@meszek223: ET Legacy czym tak naprawdę jest? Coś tam poprawione, w każdym razie nie zmodują tego w takim stopniu jak może zrobić to twórca gry, gra potrzebuje nowego silnika zapewne i musiała by być robiona od podstaw z zachowaniem tej samem mechaniki. Ciekawym jest że Splash często wrzuca na swój profil fb/twitter wspominki o ET, komentarze są praktycznie jedne i te same, odświeżenie gry. Naiwnie wierzę że w końcu pójdą po
  • Odpowiedz
@only_dgl: Po dziś dzień najlepszy system rozwoju postaci w czasie meczu. Szkoda, że gra nie wykorzystała swojego potencjału. Niestety w swoich czasach nie miała szansy wykorzystać.
  • Odpowiedz
Ci co mówią że słaba grafika, ta gra potrafiła być miodna, rzecz w tym że pro gracze mieli cfg tak skrojone aby dobrze się kropiło głowy. Brak nieba, gorsze szczegóły, wygładzenia, słaba trawa etc, sam tak grałem bo po prostu lepiej było wszystko widać. Miałem jeszcze cfg z wykorzystaniem świateł, wszystko było bardzo ciemne ale światło świetnie odbijało się od postaci przez co świeciły się jak żarówki.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@only_dgl: Szkoda że esporty jeszcze się rodziły kiedy ta gra była w szczycie. Grałem w to mocno... engin z miotła never forget. Serwy G4 G5 UPC pozdro
  • Odpowiedz
@only_dgl: ta gra to bylo zloto, moi rodzice nie mogli zrozumiec co w niej widzialem, ze przez pare lat gralem tylko w nia :D potem jeszcze bylo ET Quake Wars, po promodzie (ktory powstal troche pozno) tez bardzo fajna, gralo sie w reprze i niektorych ex-kozakow z ET tam pociskalo ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz