Wpis z mikrobloga

@cyber_punk: Przecież Palit wykonuje tylko design PCB i chłodzenia, to nvidia dała dupy wypuszczając wadliwe czipy. RTXy, zwłaszcza z pierwszych batchów, padają jak muchy i to nawet drogie modele typu MSI Gaming Trio
  • Odpowiedz
@cyber_punk: Od dłuższego czasu przymierzam się do serii RTX, ale widziałem jakie ludzie mają z nią problemy. Dlatego czekam tak do końca stycznia/lutego, żeby rozeszły się pierwsze serie z wadami. Nvidia strasznie dała dupy, bo wypuściła kompletny chłam, wszystkim te karty się psują.
  • Odpowiedz
@cyber_punk: Masz pecha colego, mam nadzieje że wszystko pójdzie po twojej myśli.

@FireDash: To nie tak że wypuścili chłam. Zauważ, że to tylko mały procent ma problemy, w internecie piszą i żalą się na ogół ludzie, którzy mają jakiś problem ze swoją sztuką. Człowiek, który ma sprawny przedmiot nie ma po co pisać "hej ludzie, moja karta działa!" po prostu korzysta z niej i tyle. To dlatego może
  • Odpowiedz
@Overwatch-PL: Strzelajmy, że psuje się te 5% kart, to jest bardzo dużo i to nie jest normalne. Zawsze na początku dany sprzęt ma jakąś chorobę wieku dziecięcego, ale nie w takiej skali.
Dla mnie to jest chore, że ktoś kupi kartę za 6-7 tysięcy i nie ma pewności, że ona została w jakiś sposób przetestowana. Największa afera była właśnie z 2080 Ti, ludzie robili sobie z nich np. SLI i
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kaszanka_z_cebulka82: tydzień temu na infolinii dostałem informację, że dostanę zwrot pieniędzy w tygodniu, ale do tej pory żadnego przelewu czy potwierdzenia na email nie otrzymałem. Jako, że wystapilem o zwrot pieniędzy jestem zmuszony czekać do 30 dni, więc czekam, ale z każdym dniem opinia o tym sklepie zmienia się na gorsze
  • Odpowiedz