Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Drodzy wykopowicze. Piszę z anonimowych bo nie ma czym się chwalić. Mam zawiasy do lutego za pobicie. Broniąc się wpadłem w szał i typ trafił na oiom a ja miałem 16 szwów na ręku od jego noża.
W czerwcu pobiłem do nieprzytomności jakiegoś gościa, który wbiegł na podwórko, spryskał dwójkę uciekających dzieci gazem i gonił nożem pozostałą trójkę dzieci w tym moją córkę. Przyznam, że gdyby nie sąsiedzi to bym go zabił.
Połamana szczęka, połamane dwa żebra, przebite płuco, rozerwane dwa łuki brwiowe, złamany nos, połamana kość w dłoni i dwa palce, rozerwane ucho, połamany piszczel prawej nogi, pęknięta kość udowa. Na szczęście dzieciom nic sie nie stało ale sędzia powiedziała jednoznacznie, że skoro dzieciom nic sie nie stało to nie powinienem reagować. Prokuratura żąda 6 lat pozbawienia wolności, zawiasy mam 8 miesięcy na 3 lata. Sąd dał 2 lata ograniczenia wolności a wyrok w zawieszeniu podtrzymuje. Prokuratura sie odwołała i chcą dwóch lat plus odwieszenie zawiasów. Rozprawa była w zeszły czwartek a mój prawnik nawet sie nie stawił. Nie zna wyroku. We czwartek po 15 mam dzwonić. Czyli olał sprawe po mojemu. Zapłaciłem z góry a on się nie stawił. Taki prezent na nowy rok.
Pamiętajcie, że jak ktoś wam będzie chciał robić krzywdę to niech robi bo to wy będziecie przestępcami.
Czy mogę złożyć jakieś zażalenie na prawnika?

#prawo #pytanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 155
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 29
@r4do5: jak masz tyle czasu, żeby praktycznie zabić kolesia, to chyba masz #!$%@? czas, żeby zabrać mu nóż? Nic nie usprawiedliwia zachowania opa i słusznie chcą mu się dobrać do dupy.
  • Odpowiedz
Broniąc się wpadłem w szał i typ trafił na oiom a ja miałem 16 szwów na ręku od jego noża.


@AnonimoweMirkoWyznania: jeżeli naprawdę się broniłeś i dostałeś zawiasy to Polska to naprawdę chlew obsrany gównem. No chyba, że nie piszesz całej prawdy.

W czerwcu pobiłem do nieprzytomności jakiegoś gościa, który wbiegł na podwórko, spryskał dwójkę uciekających dzieci gazem i gonił nożem pozostałą trójkę dzieci w tym moją córkę. Przyznam, że gdyby nie sąsiedzi to bym go
  • Odpowiedz
  • 35
Bo jesteś kretynem który nie zna umiaru. Każdy normalny człowiek by przestał jak koleś by leżał już na ziemii obezwladnil i czekał na policję a Tys mu narobił obrażeń choćby go biło 3 lysych palkami. Dobrze idź siedzieć tam twoje miejsce baranie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 34
@iRickGrimes:

obezwladnic kogoś, a katowac to różnica.


Nie znając detali. Jeśli nie jest się w stanie kogoś obezwładnić 100% w sposób jak kajdanki, ściągacz na kable itd, to tylko porządnie obity napastnik gwarantuje obezwładnienie.
I mówię to z pozycji kogoś kto jeszcze nikomu nie upuścił krwi. Tak wygląda realizm.
Trzeba o tym pisać żeby nie zwiększać populacji "przegrywów w rurkach"
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 23
@Oklasky:

Połamana szczęka, połamane dwa żebra, przebite płuco, rozerwane dwa łuki brwiowe, złamany nos, połamana kość w dłoni i dwa palce, rozerwane ucho, połamany piszczel prawej nogi, pęknięta kość udowa.


To mi nie wygląda na obezwladnienie, ale na katowanie.
  • Odpowiedz
OP: @WillyJamess: skakałem mu po nogach. 170cm wzrostu nic nie mówi ale 92kg wagi troche tak.
@iRickGrimes: jak będziesz miał dzieci i z okna zobaczysz, że ktoś goni twoje dziecko z nożem a bardziej to już maczeta to jestem ciekaw twojej reakcji. Pewnie na spokojnie wyciągniesz telefon i zadzwonisz na 112 z prośbą o interwencje.
Nie życzę Tobie jednak takiej sytuacji bo nie jest to fajne. Tutaj każda sekunda się liczyła. Zanim ubrałem buty, wybiegłem na osiedle, niby 30 sekund a trwało to tak długo i tylko miałem nadzieje, że dzieci uciekły. 10 sekund później wnuk sąsiadki dostałby nożem bo się przewrócił a typ już uniósł kose żeby ją wbić.
@repiv: co do pytania "Są jakieś linki to tych wydarzeń bo pewnie szczególnie ta druga sprawa musiała być głośna." Pierwsze co mam pamiątkę po nożu to nie mam nic. Za to druga sytuacja była nagłośniona w lokalnych gazetach internetowych, jednak to by zdradziło moją tożsamość bo w artykule jest nazwisko mojej żony a na wykopie jestem znany z nazwiska. Chcę pozostać anonimowy.

Ten komentarz
  • Odpowiedz
  • 160
@iRickGrimes przesadził? Człowieku jakiś nieznajomy typ wbija Ci na podwórko z gazem i nożem. Traktuje dwójkę dzieciaków tym gazem i chce jeszcze zagazować Twoje dziecko. #!$%@? dziecko gazem. Bo co? Bo bawią się za głosno na podwórku? W Stanach dostałby już 10 kulek od ,4 różnych osób, które nie miałyby żadnych konsekwencji z tego tytułu, bo działały w obronie dzieci i samych siebie. Ty #!$%@?, że gość przesadził. Przeżył? Przeżył. Będzie
  • Odpowiedz
  • 28
@grn1993 tak kurde, jakiś typ z nożem latał za dziećmi i nie było żadnej afery, przecież to by zaraz lokalne pismaki podłapały a za nimi sępy z Faktu i SE. I to wszystko przy masie świadków.
Jakby teraz był '98, to może bym łyknęła tę historyjkę ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Po pierwsze, nie wierzę że typ goniący dzieci z nożem to coś na co wedle sądu nie powinieneś reagować.
Po drugie 1/3 zadanych przez ciebie obrażeń by wystarczyła by gościa spacyfikować. Ale ty go nie spacyfikowałeś. Ty go katowałeś, wymierzałeś w swoim pojęciu sprawiedliwość i jak sam twierdzisz, byś go zamordował gdyby sąsiedzi nie zareagowali.
Świadczyli za czy przeciw tobie?
Nie wystarczyło złamać #!$%@? rękę a potem życie wyrokiem?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@grn1993: A co nie przesadził? Jakby ten debil zmarł od obrażeń to co? Też byś na dzień dobry uniewinnial?
Co do opa, dobrze, że ma #!$%@?, bo ewidentnie nie panuje nad sobą, sam pisał, że zabiłby tego kolesia z nożem, gdyby nie sąsiedzi.
  • Odpowiedz