Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Drodzy wykopowicze. Piszę z anonimowych bo nie ma czym się chwalić. Mam zawiasy do lutego za pobicie. Broniąc się wpadłem w szał i typ trafił na oiom a ja miałem 16 szwów na ręku od jego noża.
W czerwcu pobiłem do nieprzytomności jakiegoś gościa, który wbiegł na podwórko, spryskał dwójkę uciekających dzieci gazem i gonił nożem pozostałą trójkę dzieci w tym moją córkę. Przyznam, że gdyby nie sąsiedzi to bym go zabił.
Połamana szczęka, połamane dwa żebra, przebite płuco, rozerwane dwa łuki brwiowe, złamany nos, połamana kość w dłoni i dwa palce, rozerwane ucho, połamany piszczel prawej nogi, pęknięta kość udowa. Na szczęście dzieciom nic sie nie stało ale sędzia powiedziała jednoznacznie, że skoro dzieciom nic sie nie stało to nie powinienem reagować. Prokuratura żąda 6 lat pozbawienia wolności, zawiasy mam 8 miesięcy na 3 lata. Sąd dał 2 lata ograniczenia wolności a wyrok w zawieszeniu podtrzymuje. Prokuratura sie odwołała i chcą dwóch lat plus odwieszenie zawiasów. Rozprawa była w zeszły czwartek a mój prawnik nawet sie nie stawił. Nie zna wyroku. We czwartek po 15 mam dzwonić. Czyli olał sprawe po mojemu. Zapłaciłem z góry a on się nie stawił. Taki prezent na nowy rok.
Pamiętajcie, że jak ktoś wam będzie chciał robić krzywdę to niech robi bo to wy będziecie przestępcami.
Czy mogę złożyć jakieś zażalenie na prawnika?

#prawo #pytanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 155
@iRickGrimes: mala masz wyobraznie. Golymi rekami chcesz obezwladniac kogos z nozem? Nie ma czegos takiego jak obezwladnianie, chyba ze masz 2m, ponad 100kg wagi i 3 takich samych kolegow do pomocy jak ochrona w klubach. Inaczej zawsze jest bardzo duze ryzyko. Samemu lepiej uciekac jak sie da ale jak ktos wyskakuje na dzieci albo twoja kobiete to nie masz wyjscia musisz bronic.
@iRickGrimes: no to spoko, dopoki nie wyskoczy jakis #!$%@? z nozem albo innym sprzetem i ci wpakuje w udo, przecinajac tetnice albo w bebechy. Wtedy wzrost na nic sie nie zda.

W pojedynke to nawet przy takim wzroscie nie obezwladnisz nikogo kto bedzie zdeterminowany albo #!$%@? ci z zaskoczenia.

Obezwladnianie dziala na zasadzie autorytety albo jestes policjantem/ochroniarzem albo jestes wielkim skurczybykiem.