Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Drodzy wykopowicze. Piszę z anonimowych bo nie ma czym się chwalić. Mam zawiasy do lutego za pobicie. Broniąc się wpadłem w szał i typ trafił na oiom a ja miałem 16 szwów na ręku od jego noża.
W czerwcu pobiłem do nieprzytomności jakiegoś gościa, który wbiegł na podwórko, spryskał dwójkę uciekających dzieci gazem i gonił nożem pozostałą trójkę dzieci w tym moją córkę. Przyznam, że gdyby nie sąsiedzi to bym go zabił.
Połamana szczęka, połamane dwa żebra, przebite płuco, rozerwane dwa łuki brwiowe, złamany nos, połamana kość w dłoni i dwa palce, rozerwane ucho, połamany piszczel prawej nogi, pęknięta kość udowa. Na szczęście dzieciom nic sie nie stało ale sędzia powiedziała jednoznacznie, że skoro dzieciom nic sie nie stało to nie powinienem reagować. Prokuratura żąda 6 lat pozbawienia wolności, zawiasy mam 8 miesięcy na 3 lata. Sąd dał 2 lata ograniczenia wolności a wyrok w zawieszeniu podtrzymuje. Prokuratura sie odwołała i chcą dwóch lat plus odwieszenie zawiasów. Rozprawa była w zeszły czwartek a mój prawnik nawet sie nie stawił. Nie zna wyroku. We czwartek po 15 mam dzwonić. Czyli olał sprawe po mojemu. Zapłaciłem z góry a on się nie stawił. Taki prezent na nowy rok.
Pamiętajcie, że jak ktoś wam będzie chciał robić krzywdę to niech robi bo to wy będziecie przestępcami.
Czy mogę złożyć jakieś zażalenie na prawnika?

#prawo #pytanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 155
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: chore prawo, w USA gdyby jakiś świr gonił dzieciaki z nożem to mógłbyś go odstrzelić, a sam szeryf z burmistrzem miasta wręczył by ci medal.
w sumie gdyby tą sytuację nagłośnić, nagrać zeznania dzieciaków ew. świadków że je broniłeś i jesteś w tej kwestii czysty, to można napisać do biura Dudy, niech skorzysta z aktu łaski.
  • Odpowiedz
  • 20
@iRickGrimes ciekaw jestem jak Ty zachowalbys się w takiej sytuacji. Adrenalina skacze przez to, że ktoś zaatakował Twoje dziecko. Nie jestem ojcem ale jestem w stanie sobie wyobrazić co człowiek czuje, kiedy ktoś ewidentnie zagraża życiu najbliższej Ci osobie na świecie. Dodatkowo dostajesz nożem w rękę i się wykrwawiasz co jest kolejnym bodźcem, który podnosi adrenalinę i człowiek może wtedy nie do końca nad sobą panować. Przecież nikt nie może powiedziec, że
  • Odpowiedz
@iRickGrimes: No to by zmarł. I co z tego? Naprawdę przejmujesz się życiem jakiegoś śmiecia co atakuje dzieci? Jak ktoś z gazem i nożem biega za dziećmi to jego życie jest bezwartościowe. Taki biedny przestępca, bo ktoś się bronił. To było działanie w afekcie. Nie jakaś zaplanowana z zimną krwią akcja odwetowa.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Postronny: Nie rozumiesz chyba. Chodzi o to, że op opisuje to w takich szczegółach i z takim samozachwytwm, co zrobił temu psycholowi, że śmiem twierdzić, że sam jest psycholem.
  • Odpowiedz
Czy ty nie masz problemów agresja. Takie katowanie ludzi (poraz kolejny) nie świadczy dobrze o Tobie. Przecież tem koleś musiał byc juz nieprzytomny, albo niestwarzający zagrożenia w połowie bójki a ty po nim skakałes. Nie życzę ci odwieszenia zawiasów, ale zrób cos z tym bo prędzej czy później kogoś zabijesz.
  • Odpowiedz
@iRickGrimes cała akcja takiego "katowania" może trwać 30 sekund taki czas w przypływie adrenaliny i w obawie o swoje życie upływa dla oprawcy w 3 sekundy. Nie ma czasu na myślenie, dla mnie OP jeśli faktycznie stawał w obronie osób trzecich, robił dobrze bo mogło skończyć się gorzej.
  • Odpowiedz
@Xennonek: To, że stanął w obronie jest ok, pisałem wyżej, że gdyby złamał kolesiowi szczeke, albo reke to spoko, ale op skakał kolesiowi później po nodze i złamał kość udową, uważasz to za normalne? Bo ja twierdze, że trafił psychopata na psychopatę
  • Odpowiedz
A ja Ci życzę wszystkiego najlepszego w więzieniu ;) jak się nie potrafisz opanować to sobie posiedzisz, dzieci dziećmi ale mogłeś gościa zadusić do przyjazdu psiarzy i tyle a mamy prawo jakie mamy i niestety ale przegiales ;)
  • Odpowiedz