Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Drodzy wykopowicze. Piszę z anonimowych bo nie ma czym się chwalić. Mam zawiasy do lutego za pobicie. Broniąc się wpadłem w szał i typ trafił na oiom a ja miałem 16 szwów na ręku od jego noża.
W czerwcu pobiłem do nieprzytomności jakiegoś gościa, który wbiegł na podwórko, spryskał dwójkę uciekających dzieci gazem i gonił nożem pozostałą trójkę dzieci w tym moją córkę. Przyznam, że gdyby nie sąsiedzi to bym go zabił.
Połamana szczęka, połamane dwa żebra, przebite płuco, rozerwane dwa łuki brwiowe, złamany nos, połamana kość w dłoni i dwa palce, rozerwane ucho, połamany piszczel prawej nogi, pęknięta kość udowa. Na szczęście dzieciom nic sie nie stało ale sędzia powiedziała jednoznacznie, że skoro dzieciom nic sie nie stało to nie powinienem reagować. Prokuratura żąda 6 lat pozbawienia wolności, zawiasy mam 8 miesięcy na 3 lata. Sąd dał 2 lata ograniczenia wolności a wyrok w zawieszeniu podtrzymuje. Prokuratura sie odwołała i chcą dwóch lat plus odwieszenie zawiasów. Rozprawa była w zeszły czwartek a mój prawnik nawet sie nie stawił. Nie zna wyroku. We czwartek po 15 mam dzwonić. Czyli olał sprawe po mojemu. Zapłaciłem z góry a on się nie stawił. Taki prezent na nowy rok.
Pamiętajcie, że jak ktoś wam będzie chciał robić krzywdę to niech robi bo to wy będziecie przestępcami.
Czy mogę złożyć jakieś zażalenie na prawnika?

#prawo #pytanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 155
  • Odpowiedz
@iRickGrimes nie walczyles z kims z nozem i sam piszesz ze nikt ci nie podskakujesz to po hui sie wypowiadasz jak sie nie znasz pajacu? Zreszta dosyalbys strzala i zostal zlamany w pół ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Kipper oo jaki ty #!$%@? mądry jakby co matke ruchali to tez bys czekal na policje? Wyobraz sobie ze trzymalaby cie wtedy za reke a w tym czasie juz trzeci spuszczal się w niej do srodka a ty mówisz, jeszcze chwile wytrzymaj a ona dobrze synku i nagle ruchaja ja w dupe i w 3 dziury potem kończą i wychodzą i co tera
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: zią, pare razy się broniłem. wiem jak to jest, myśle, że umiem się bić i wiem jakie ludzkie ciało (najczęściej przeciwnika ;)) umie być wątłe. licze, że sie wyjasni i jesli prawda jest po Twojej stronie, to oby się najmniejszym kosztem dla Ciebie odbyło.
  • Odpowiedz
O@Mariusz656: przeczytaj moje wczesniejsze komentarze, bo zmeczyl mnie juz ten temat.

@#!$%@?: zanim się obronisz to musisz zapytać jeszcze czy napastnik nie ma w rodzinie prawników. A najlepiej to w ogóle się nie bronić. Zartuje, lepiej zeby 12 sadzilo niz 6 niosło.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mariusz656: Spokojnie, walcz sobie nadal, bądź tym co chce #!$%@? każdemu, jeżeli taki kozak jesteś to spotkamy się prędzej czy później. Miałem praktyki w ZK i nie takie kozaki jak ty spuszczaly głowy, bo chcieli wrócić do swojego dziecka do domu.
  • Odpowiedz
@iRickGrimes: Pozostaje zyczyc, zeby jakies drastyczne wydarzenie NIE zmienilo w koncu twojego podejscia na bardziej zdroworozsadkowe.

Jeśli sąd uważa, że jest inaczej to albo wie więcej albo jest głupi bo broni przestępcy.


@boltzman: w polskich sadach zasiadaja mocno odrealnieni ludzie, ktorzy byc moze sami nigdy nie znalezli sie
  • Odpowiedz
  • 2
@Mariusz656 ale z Ciebie ograniczony imbecyl gdzie niedorozwoju napisałem żeby nie reagować? Mówię zareagować I jak już koleś leży to zostawić a nie skakać żeby zrobić obrażenia na całym ciele od stóp do głów. Jak koleś leży na głębię to już jest niegroźny..
  • Odpowiedz
@Kipper chyba nie jestem ograniczony jak ty ze wiem ze podczas tego dzieja sie emocje ale nie zrozumiesz bo masz maly mozdzek, ty emocji jakich uswiadczyles to sranie na sedesie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz