Wpis z mikrobloga

Wrzucam już efekt końcowy kuchni z tymi płytkami na ścianę o które pytałem XD
Meble zleciłem @NetJaro, jeśli ktoś szuka #meble to polecam bardzo, tanio, szybka realizacja!
Robił mi kuchnię, łazienkę, sypialnię i teraz czekam na biurko 290cm szerokie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#dom #budujzwykopem #remontujzwykopem #mieszkanie
O.....9 - Wrzucam już efekt końcowy kuchni z tymi płytkami na ścianę o które pytałem ...

źródło: comment_J8B977eCjr61LFulvzQiXcCuqSMwRIPx.jpg

Pobierz
  • 126
@Oskarek89: Brak blatu po obu stronach płyty a tam po prawej będzie zawsze mało miejsca ze względu na gniazda (czyli będzie tam stał ekspres, czajnik praktycznie ciągle).

Praktycznie najgorsze możliwe materiały które mogłeś wybrać to wybrałeś. Albo będziesz non stop #!$%@?ł ze szmatą albo będzie widać syf.

Miałem podobną kuchnię przez jakiś rok. Teraz jakbym miał się zdecydować na coś takiego jak u ciebie to już bym wolał w ogóle kuchni
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: po prawej od kuchni dałem taką dużą drewnianą deskę i spokojnie tam działam a jakieś większe rzeczy to robię jak coś na wyspie :D Rzeczywiście mało miejsca jest między zlewem a indukcją. Płytki na ścianie w ogóle się póki co nie brudzą, blat z kamienia trzeba czyścić często, muszę tylko jakiś odpowiedni płyn znaleźć bo po jednym zostają mi smugi.
po prawej od kuchni dałem taką dużą drewnianą deskę i spokojnie tam działam a jakieś większe rzeczy to robię jak coś na wyspie :


@Oskarek89: No spoko da się, ale to nie jest ergonomiczna kuchnia. Blat powinien być po obu stronach. A zmieszczenie dużej deski o niczym nie świadczy tak naprawdę. Bo co z tego skoro zmieścisz deskę jak już obok dwóch talerzy nie dasz rady i będziesz z głupim schabowym
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Oskarek89: a przy tych nie masz cienia? Ja mam bardzo podobną lampę w kuchni i choćby nie wiem co to jest cień, jak nie chcesz cienia to zmień lampę na taką z abażurem. W sumie nawet taka z kloszem w kształcie blaszanej miski też by pasowała. A tu te żarówki do tej lampy to jak pięść do oka, może jeszcze jakby lampa była z białych drutów to by się to tak