Wpis z mikrobloga

@Krupier: dużo zależy od freza, bo one nie są "standardowe" - taki frez zamawiasz na wymiar. A niektórzy nawet wycinają je na pile, a nie frezarką. Nasz, moim zdaniem, jest wygodny. Poza tym zawsze mamy próbki frezów na spotkaniach aby klient nie był potem niezadowolony :)
  • Odpowiedz
dużo zależy od freza, bo one nie są "standardowe" - taki frez zamawiasz na wymiar. A niektórzy nawet wycinają je na pile, a nie frezarką. Nasz, moim zdaniem, jest wygodny. Poza tym zawsze mamy próbki frezów na spotkaniach aby klient nie był potem niezadowolony :)


@NetJaro: ja jeszcze się z wygodnymi nie spotkałem. I tak zawsze blat na nie trochę nachodzi, otwieranie jest masakrycznie niewygodne.

Ale co kto lubi.
  • Odpowiedz
@Krupier: Blat w tym przypadku musi być na równo z frontami, czyli wystawać 18mm poza korpus. Jeżeli fronty są cofnięte (tak jak przy normalnych uchwytach) to już jest lipa
  • Odpowiedz
Jeżeli fronty są cofnięte (tak jak przy normalnych uchwytach) to już jest lipa


@NetJaro: no i szczerze powiedziawszy nie widziałem wśród moich znajomych by ktoś miał inaczej. :P

Jak tylko pierwszy raz miałem styczność z frezami to od razu wiedziałem, że tego nie chcę. Pomijam już też kwestie zbierania się tam syfu.
  • Odpowiedz