Wpis z mikrobloga

Wrzucam już efekt końcowy kuchni z tymi płytkami na ścianę o które pytałem XD
Meble zleciłem @NetJaro, jeśli ktoś szuka #meble to polecam bardzo, tanio, szybka realizacja!
Robił mi kuchnię, łazienkę, sypialnię i teraz czekam na biurko 290cm szerokie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#dom #budujzwykopem #remontujzwykopem #mieszkanie
O.....9 - Wrzucam już efekt końcowy kuchni z tymi płytkami na ścianę o które pytałem ...

źródło: comment_J8B977eCjr61LFulvzQiXcCuqSMwRIPx.jpg

Pobierz
  • 126
dużo zależy od freza, bo one nie są "standardowe" - taki frez zamawiasz na wymiar. A niektórzy nawet wycinają je na pile, a nie frezarką. Nasz, moim zdaniem, jest wygodny. Poza tym zawsze mamy próbki frezów na spotkaniach aby klient nie był potem niezadowolony :)


@NetJaro: ja jeszcze się z wygodnymi nie spotkałem. I tak zawsze blat na nie trochę nachodzi, otwieranie jest masakrycznie niewygodne.

Ale co kto lubi.
@Krupier: Blat w tym przypadku musi być na równo z frontami, czyli wystawać 18mm poza korpus. Jeżeli fronty są cofnięte (tak jak przy normalnych uchwytach) to już jest lipa
Jeżeli fronty są cofnięte (tak jak przy normalnych uchwytach) to już jest lipa


@NetJaro: no i szczerze powiedziawszy nie widziałem wśród moich znajomych by ktoś miał inaczej. :P

Jak tylko pierwszy raz miałem styczność z frezami to od razu wiedziałem, że tego nie chcę. Pomijam już też kwestie zbierania się tam syfu.