Wpis z mikrobloga

@Budo: Mnie 5 razy się zdarzyło że zostałem w ten sposób potraktowany przez kobiety z badoo. I to takie po 30-stce :(. Umawiają się i pod byle pretekstem odwołują spotkanie godzinę przed albo nawet nie informują tylko nie przychodzą
@darosoldier: No to przykro mi, ale czemu się odgrywać na losowych laskach? Jak kiedyś okradnie Cię rudy, to do końca życia będziesz wszystkich rudych napie*dalać?
@LM317K no jak dla to trzeba jakieś mieć kompleksy i problemy ze sobą żeby coś takiego robić jak januszpol bo jednak dziewczyny chcą się rozerwać z przystojnym ciekawym gościem a tu takie coś... Stulejarstwo mocno
Ale z drugiej strony jak czytam te screeny to trochę beka xD
@LM317K: Powtarzam! UWAGA PRZEWIDUJE: zaakceptowanie nienawisci wobec kobiet -> mysli homoseksualne -> depresja -> grubsza akcja na wykopie -> platyna -> wyparcie osobowosci -> walka z zakolami i nadwaga -> szara myszka -> powrot jako zielonka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@LM317K: @savanna:

Mnie ostatnio laska po paru dniach dobrej rozmowy i flow wystawiła z powodu też że:

mama jest zła że mnie często nie ma w domu :D dam Ci jutro znać czy wypali


Nie do końca wystawienie, możliwe że jakimś cudem by się "zgodziła", być może mówiła prawdę...
Ale serio, laska która ma 20 lat, pracuje w innym kraju, zwiedziła ze 3, nagle matka się denerwuje że nie ma
@haxx: Mam podobne odczucia. Z jednej strony cała ta akcja jest zupełnie niezgodna z poglądami i zasadami, które wyznaję. To nie ma nic wspólnego z "beciarstwem", a z prostą, męską zasadą, według której szanujący się facet nie powinien być #!$%@? w stosunku do tych, którzy #!$%@? bezpośrednio wobec niego nie są. Bez względu na to, co noszą w gaciach. Kręcenie jakichś stulejarskich dram i "mszczenie się" za swój przegryw na niewinnych
W sumie nawet popieram. Laski robią bardzo głupio, zgadzają się na spotkanie z randomem z netu od razu bez zastanowienia, rzucając obowiązki domowe.

Tym razem tylko im zmarznie ten karyński ryj.

Następnym mógł by to być jakiś zwyrol i ją zgwałcić.

Może się nauczy i zacznie chociaż dodawać do fb przed spotkaniem.
rózowe wystawiają 100x częściej z gównianych powodów, troche im sie należy


@LM317K: Generalizujesz. To tak jakbym powiedział, że ludzie z twojego miasta kradną to pewnie ty też jesteś złodziejem.