Wpis z mikrobloga

@brzozowy-dziadek: Która to przed a która po?

Ja serio pytam, bo pomijając wagę, to z twarzy zdecydowanie lepiej wygląda na lewo. A nawet i waga nie jest taka oczywista - rękę po prawej ma większą niż po lewej, choć w talii wygląda szczuplej. Czyżby gorset...?
  • Odpowiedz
@brzozowy-dziadek: Ta twarz po lewej po dużej redukcji i z dłuższymi włosami jestem pewny, że byłaby ładna. Po prawej nie wiem czy zrzuciła pare kg czy nie. Chyba tak. Tyle, że ten makijaż i jeszcze krótsze włosy nie dodały uroku. No i dalej sporo do redukcji.
  • Odpowiedz
Kurcze ludzie, pojechaliście OPa, ale tym razem ma rację. Kobieta po prostu zmieniła fryzurę i inaczej się ubrała, ustawiła się inaczej do zdjęcia, "metamorfoza" która zajmuje 10 minut. I wrzuca do netu zdjęcie, żeby pochwalić się, ile to ona pracy nad sobą wykonała i zebrać pochwały.

Nie zrzuciła wagi, a w każdym razie niewiele, a to jej główny problem. Wygląda inaczej, bo ubrała czarny wyszczuplający strój.

I nie, nie można powiedzieć że
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@brzozowy-dziadek: samo to, że zmieniła się z sąsiadki do której poszedłbyś pograć w karty, pogadać o życiu przy kawie i ciastku do #!$%@? "check your white privilege, twat" powinno być karane to ja w ogóle nie widzę żeby schudła. Po prostu się uśmiecha i po lewej nie widać oczu ¯\_(ツ)_/¯
Biceps tak samo #!$%@?, nadgarstki dalej zalane, zamiast złej kiecki z paskiem założyła gorset, #!$%@?ła ciemnego makijażu i #!$%@?ła obrożę
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PszczolkaFajaa: @tomtom666: jesteśmy w mniejszości, wszyscy się uwzieli na OPa, jak ewidentnie zdjęcie pokazuje że nie schudła nawet kilograma tylko lepiej się zamaskowała, zdjęcie bokiem, czarne ciuchy, gorset. Jeszcze laski piszą, że schudła, gdzie same powinny wiedzieć lepiej, jak się oszukuje na zdjęciach.
Ja #!$%@?, jeszcze jakieś przytyki o wyższej inteligencji na reedicie xD
  • Odpowiedz