Wpis z mikrobloga

Mirki, zapowiada sie, że dziś pierwszy raz bede uprawiac seks. Tak jak radziliscie kupilem wino i gumki, powinienem leciec jeszcze na stacje po jakis rafaello? z tą dziewczyną będę się widział dziś pierwszy raz, poznana przez tindera, ma zostać u mnie na noc, przychodzi o 22:30. Proszę o rady jak do tego podejść, plusujących zawołam jutro rano i powiem czy sie udalo!!! zyczcie mi powodzenia! #tinder #badoo
J.....7 - Mirki, zapowiada sie, że dziś pierwszy raz bede uprawiac seks. Tak jak radz...

źródło: comment_ZML1S5hqBRTu2wM0Kapc7h8pFwr3vG7V.jpg

Pobierz
  • 131
  • Odpowiedz
ale nie wyobrazam sobie w srodku akcji wstac goły i isc do szafki po opakowanie i je otwierac, w ogole nie fajnie to musi wygladac


@Jamniczek97: obracasz ją tyłem, niech czeka grzecznie, nakładasz gume, ją nakładasz na gumę i jedziesz. Plus jest taki, że nie będzie widziała co robisz, łatwiej za włosy złapać, jak będzie paskudna i nie będziesz mógł dojść to naplujesz na plecy żeby jej nie było przykro itp.
  • Odpowiedz
W cenie carlo rossi można kupić o wiele lepsze wino albo o 1/3 taniej kupić nieco lepsze.


@r4do5: #!$%@? zapłacone.

Gość się pyta o porady i zamiast odnieść się do tematu, to jeszcze podkopujesz jego pewność siebie - nieładnie.

Nie zawsze na stacjach mają duży wybór win i nie wszyscy przeglądają przed zakupem internet w poszukiwaniu wątpliwej jakości porad randomów.
  • Odpowiedz
@Jamniczek97:

Beka z ruchania- jak #!$%@? to w ogóle można to robić przecież to jest tak prymitywne że ja #!$%@?. Jakies #!$%@? dziwne frykcyjne ruchy w tą i z powrotem robione kawałkiem odstającego mięsa którym na co dzień się sika i wkladanie go w obleśną samicza szparę oblepioną obrzydliwym śluzem, no #!$%@?, jeszcze do tego jakieś pozycje, zabawki, wibratory, kajdanki gra wstępna, przebieranie się za jakieś postacie #!$%@? ruchanie to jakiś
  • Odpowiedz