Wpis z mikrobloga

Mirki, zapowiada sie, że dziś pierwszy raz bede uprawiac seks. Tak jak radziliscie kupilem wino i gumki, powinienem leciec jeszcze na stacje po jakis rafaello? z tą dziewczyną będę się widział dziś pierwszy raz, poznana przez tindera, ma zostać u mnie na noc, przychodzi o 22:30. Proszę o rady jak do tego podejść, plusujących zawołam jutro rano i powiem czy sie udalo!!! zyczcie mi powodzenia! #tinder #badoo
J.....7 - Mirki, zapowiada sie, że dziś pierwszy raz bede uprawiac seks. Tak jak radz...

źródło: comment_ZML1S5hqBRTu2wM0Kapc7h8pFwr3vG7V.jpg

Pobierz
  • 131
  • Odpowiedz
  • 0
Mirki gumki mam mieć w opakowaniu i wstac i je brać czy wyjąć jedną i polozyc gdzies pod poduszka? Powinieneś jedna mieć już na sobie założona ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
profilaktycznie naloz już jedną teraz na #!$%@?. Wino otworz, zeby potem nie wyjsć na pajaca, że nie umiesz otwierać - wypij ok 200 ml i w miejsce tego wlej wódkę


@Blahblahaa: xDDDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
@MG66 i tak i nie. Łaski lubią Carlo Rossi, ale wynika to z tego, że się nie znają na winie. Moja żona kiedyś też lubiła, a obecnie wstydzi się do tego przyznać. Nie mniej jednak, gdybym miał kupować winko na seksy z nie znajoma młoda loszka też kupił bym Carlo Rossi i drugie normalne wino typu resling czy sangiovese (najlepiej oba). Co do zegarków jest podobnie, jeżeli wybieram zegarek bo mi się
  • Odpowiedz
Zaraz 9, jeżeli to nie bait to Mirek leży tam w najlepszym razie związany pozbawiony cnoty i majątku... Może czas zawiadomić bagiety?
  • Odpowiedz