Wpis z mikrobloga

Siemano,
Generalnie od jakiś paru miesięcy planuję sobie załatwić e-bike. Jest to świetny pojazd, tani w utrzymaniu, jeszcze tańszy w jeździe. Rower ma służyć na dojazdy do szkoły ( 30 km / 2 strony ) a w weekendy na wypady do lasu.
Największym problemem w zrobieniu e-bike jest bike.
Cena bike to max 2000 zł, no chyba że za 2300 będzie O WIELE lepszy. Szukam roweru najlepiej z kołami 26 ( moment obrotowy itp), może być też 27,5 lecz lepiej nie. Używane rowery nie wchodzą w grę ( łojciec ( ͡° ʖ̯ ͡°) ).
Miłego dzionka wszystkim ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#rower #mtb #ebike #kupnoroweru
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wycu91: No ale Kolega @xberkinus nie chce sobie zrobić ebajka, on chce sobie zrobić elektryczny skuter. Nie wie, że takie coś trzeba rejestrować i ubezpieczać, i że jak będzie miał wypadek to będzie miał po prostu p--------e. Temu mu radzę zwykły rower.
  • Odpowiedz
Wiedziałem, że e-bike nie mają zbyt dobrej opinii, ale jeszcze nie dostałem nawet 1 sensownej odpowiedzi, tylko informacje które już chyba każdy wie, co się interesuje e-rowerami.
  • Odpowiedz
Pierwsze co mi przyszlo do glowy to glupie spotanie z policją.


@Wycu91: Jeżdżę na rowerze zwykłym i ostatnio e-bike od jakiś 15 lat. Pokonane z 30000km i ani razu nie zatrzymała mnie policja do kontroli. A miasto duże ( ͡° ͜ʖ ͡°), nawet jak masz "nielegalnego" e-bike to w razie kontroli grozi koło 300-500zł mandatu. Oczywiście w razie poważniejszego wypadku z uszkodzeniem kogoś/auta to masz p--------e.
  • Odpowiedz