Wpis z mikrobloga

Pietraszko przynajmniej potrafił czegoś nauczyć. Miałem na mgr kurs Matematyka (równania różniczkowe, rachunek prawd. i procesy stochastyczne w jednym semestrze - skrajny debilizm) z Michalikiem "Jaka to melodia". Tam z trzech grup ćwiczeniowych zwolnił z egzaminu z około 90 osób... 3 (zwalniał od 3.5). U Janic było dokładnie odwrotnie (3 osoby poszły na egzamin). Na egzamin "Jaka to melodia" dał zadania, jak to mówił, z haczykiem. Uwalił tym samym jakieś 95% przystępujących.
Uwalił tym samym jakieś 95% przystępujących.


@cibronka: Na normalnej uczelni to następnego dnia dziekan uwala go z 95% pensji, ale w Polskich uczelniach dalej widze jak w chlewie. Prywatny jarmark sfrustrowanych doktorów którzy do niczego innego w życiu się nie nadają to znaleźli pracę w budżetówce i przelewają swoje frustracje na studentów, a potem ci studenci walą konia jakie to mają super trudne studia i jaki jest #!$%@? poziom na uczelniach
@Bekon2000: Sesja idzie a ja wyświetlacz na starym kalkulatorze miałem tak zryty ze plusa od minusa nie rozróżniałem więc po miesiącu wyrzeczeń dzięki którym zaoszczędziłem pieniądze, poszedłem wczoraj do galerii handlowej kupić sobie porządny kalkulator na sesje. W sklepie Media Expert znalazłem pic rel. Solidne wykonanie, przystępna cena, modny model- nie zastanawiałem się długo. Wróciłem z kalkulatorem do domu, policzyłem proste przykłady, pooglądałem wyniki i czułem dobrze. Jeszcze go do futerału
Na normalnej uczelni to następnego dnia dziekan uwala go z 95% pensji, ale w Polskich uczelniach dalej widze jak w chlewie. Prywatny jarmark sfrustrowanych doktorów (...) przelewają swoje frustracje na studentów, (...) walą konia jakie to mają super trudne studia i jaki jest #!$%@? poziom (...) doktorek projektuje zadania nie żeby sprawdzić wiedze, tylko tak aby każdy #!$%@?ł


@KochanekAdmina: Autentycznie zapytam: gdzie studiowałeś za granicą, że masz takie zdanie?
Czy w
@Kismeth: pewnie, że tak, ale też ustalmy jedno. Jak na analizie matematycznej pochodzi jakiś łepek do tablicy i nie umie sprowadzić ułamków do wspólnego mianownika to się pytam jak on się tam dostał...
haha co? Czyli jak ktoś nie umie i to profesor nie może go uwalić?


@prze_galant: Jest różnica między zrobieniem testu który sprawdzi ci realnie wiedze, a zrobienie go tak że ma tyle haczyków że reszta profesorów w uczelni też by się #!$%@?ła. Jeśli #!$%@? nawet 50% studentów to trzeba #!$%@?ć takiego dydaktyka bo widocznie nie ma pojęcia o nauczaniu.

Autentycznie zapytam: gdzie studiowałeś za granicą, że masz takie zdanie?


@carbyne:
@KochanekAdmina: czyli jakby nie było to troszkę zmanipulowałeś wypowiedź, z której można wyczytać, że "w polskich [przymiotnik - z małej] uczelniach jest jak w chlewie" podczas gdy, tak na prawdę, mógłbyś napisać tylko "w polskich PUBLICZNYCH uczelniach jest jak w chlewie; nie ma to jak prywatne", no i ok, tylko że...
czy aby czasami we wszystkich rankingach, nawet jeśli żadna szkoła w Polsce nie jest w Europa top1000, to chyba szkołom