Wpis z mikrobloga

@Bekon2000 pamiętam tego pana, miał brodę jak czarodziej. Niektórzy mówili że w tej brodzie można zauważyć niedopałki papierosów.

Nie miałem z nim zajęć ale podobno nie są tak straszne jak głosiła legenda, a nawet wprost przeciwnie. Ktoś potwierdzi/zaprzeczy?
  • Odpowiedz
@bitcoholic: dla dobrych studentów był spoko, zaliczenie dość specyficzne i jak ktoś z podstawowymi zadaniami miał problemy to niekiedy jego zadania okazywały się nie do przejścia, ale atmosfera na ćwiczeniach sympatyczna
  • Odpowiedz
Pietraszko przynajmniej potrafił czegoś nauczyć. Miałem na mgr kurs Matematyka (równania różniczkowe, rachunek prawd. i procesy stochastyczne w jednym semestrze - skrajny debilizm) z Michalikiem "Jaka to melodia". Tam z trzech grup ćwiczeniowych zwolnił z egzaminu z około 90 osób... 3 (zwalniał od 3.5). U Janic było dokładnie odwrotnie (3 osoby poszły na egzamin). Na egzamin "Jaka to melodia" dał zadania, jak to mówił, z haczykiem. Uwalił tym samym jakieś 95% przystępujących.
  • Odpowiedz
Uwalił tym samym jakieś 95% przystępujących.


@cibronka: Na normalnej uczelni to następnego dnia dziekan uwala go z 95% pensji, ale w Polskich uczelniach dalej widze jak w chlewie. Prywatny jarmark sfrustrowanych doktorów którzy do niczego innego w życiu się nie nadają to znaleźli pracę w budżetówce i przelewają swoje frustracje na studentów, a potem ci studenci walą konia jakie to mają super trudne studia i jaki jest #!$%@? poziom na uczelniach
  • Odpowiedz
@Bekon2000 pomazance na ławce ukazują chorobę psychiczną i to co ci ludzie przeżyli na tej uczelni. Mój znajomy został przez niego uwalony, studia poszły a zaraz za nimi praca gdzie chcieli wykształcenie. Zaczął pić i zostawiła go różowa. Później się powiesil
  • Odpowiedz
@Newosxso: @KochanekAdmina: Właśnie nie wiem czy on jeszcze wykłada. Mieliśmy mieć z nim na tym semestrze kurs analizy, ale po miesiącu dostaliśmy zastępstwo na stałe. Jak Jerzy jeszcze prowadził zajęcia to raz powiedział, że robią porządki w kadrze, ale nie wiem czy tylko sobie tak gadał, czy to było na poważnie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz