Wpis z mikrobloga

Widziałem kilka zapytań, więc w sumie to też zapytam się ludzi z #kielce - ktoś może szuka #praca #pracabiurowa ewentualnie #pracazdalna ?

Na czym miała by polegać? Jest kilka stron internetowych i potrzebuję kogoś kto pomoże mi ogarnąć ich zawartość - czyli skopiować przykładowo regulamin z NASZEJ strony x na NASZĄ stronę y - wraz z przeczytaniem go i zmodyfikowaniem odnośników/nazw. Skopiowanie plików. Skopiowanie zawartości stopki. itp.

Rozliczanie godzinowe. Nie wyznaczam w jakich godzinach pracujesz. Jeśli masz ochotę (bez pomocy), to 2 w nocy z niedzieli na poniedziałek - też jest ok. Standardowo początkowo poleciłbym jednak coś z zakresu 8-22.

Praca nie jest bardzo wymagająca, dla osób które rozumieją jak działa strona internetowa nie powinno to sprawić problemów. Oczywiście ktoś służy cały czas pomocą. Nie będzie ta osoba postawiona sama sobie i ma sobie radzić.

Jakie wymagania mam?
Student/uczeń - tak uczeń też wchodzi w grę. Jeśli szukasz doświadczenia, szukasz pierwszej pracy. Myślę, że to by było odpowiednie.
Studiujesz dziennie? Też studiowałem. Jest sporo czasu - myślę, że go wystarczy do pracy.
Najchętniej osoba która rozumie co będzie jej zadaniem.
Jesteś niepełnoletni? Muszę sprawdzić dokładnie - też wchodzi to w grę. Chyba od 15 roku życia można pracować legalnie, ale muszę sprawdzić.

Praca na umowę-zlecenie.
Jaka stawka godzinowa? Zapraszam na priv ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Jesteś chętna/chętny? Zapraszam do kontaktu na priv a lepiej mailowo wykop_pracuje@grzemaart.pl - wystarczy krótka informacja że jesteś chętny i że myślisz, że dasz sobie radę wraz z kontaktem do Ciebie najchętniej telefonicznym.
Zastrzegam, że nie mam zamiaru się odzywać do osób które wyślą list motywacyjny.

może ktoś zainteresowany z pod tagów #rower #bieganie #sport - branża pasuje :)
  • 4