Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jest godz. ok. 6.30. Siedzę właśnie na kiblu z kackupą, obok w sypialni śpi praktycznie obca laska, z którą tej nocy miałem #ons. Czuję się okropnie, mam mega kaca moralnego (zresztą nie tylko moralnego), wyrzuty sumienia. Ehh to nie dla mnie takie przygody. Najchętniej to bym teraz się jak najszybciej ubrał, zamówił taxi i wrócił do domu i o wszystkim zapominam. Okropne uczucie, nie polecam.
Laska ma chyba męża patrząc na przybory w lazience, kurła....
Tak się chciałem wyzalic tylko. To mój pierwszy ons i pewnie ostatni i trochę panikuje.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 28
@ShadowShama: generalnie większość nie mieszka ze współlokatorami tylko sama lub z partnerem. Jeżeli chodzi o pozostałości to raczej nikt nie zostawi flakonu perfum za 300 zł lub więcej żeby ex mogła go #!$%@?. Nie wspominając ze kobieta to emocjonalne stworzenie wiec zazwyczaj leci wszystko w zasięgu wzroku a łazienka jest dosyć ważnym miejscem dla kobiety i jest czyszczone dosyć priorytetowo.
@AnonimoweMirkoWyznania:
@zepsutyGrabarz:
nie chodzi o obronę bo zdrady to wielkie świństwo.
Po prostu lubię dociekać różnych scenariuszy bo często ludzie mylne wnioski wyciągają. Stąd moje pytanie skąd pewność na 100% ?
To o tyle zabawne bo też miałam balsam po goleniu męski będąc singielką-świetnie nawilża skórę po depilacji i ciekawi mnie też czy niebieski wtedy pomyślał że mam męża xD

Btw wiele osób ma współlokatora choćby studenci i nic w
@AnonimoweMirkoWyznania: Mnie jak loszka pierwszy raz wyciągła z klubu na ONS to po drodze z klubu do jej domu #!$%@? zacząłem jej tłumaczyć że nienawidzę lasek co się puszczają po klubach. Nie wiem czy zrobiłem to dobrze ale nie zaszliśmy daleko xD
@hangover: gdybym teraz zaprosiła jakiegoś faceta to pewnie uznałby mnie za samotną matkę bo leżą w paru miejscach dziecięce rzeczy, a dziecko pewnie schowałam w piwnicy na czas wizyty xD

Naprawdę bardzo często w wielu przeróżnych sytuacjach ludzie mylne wnioski wyciągają.
Ale też bywa że niektórzy mają mega intuicję ;)
BezwzględnaElfka: @Niebadzlosiem: Co ma do rzeczy, czy kogoś ma, czy nie ma? Osoby lubiące ONSy nie mają prawa do miłości i życia rodzinnego? Czym jest gorsza kobieta, która poznaje chłopaka i zalicza 2 razy ONS od drugiej dziewczyny, która zalicza 100 ONS, a zaraz potem poznaje chłopaka? Druga jest bardziej "zużyta" przez większą ilość osób, a w jednym i drugim ma miejsce identyczny seks bez zobowiązań.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}