Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 31
Jestem właśnie na kilkudniowej delegacji. Do pokoju hotelowego wrzucili mnie z takim Zbychem. Mało się wcześniej znaliśmy, w firmie tylko część część i raz na parę tygodni gadka o pogodzie. Tutaj poznałem go trochę lepiej. Po kilku piwkach zaczął pokazywać mi zdjęcia z telefonu. Mignely jakieś dzieci, ja pytam ,,twoje?" A on na to ,,tak jakby, to mojej kobiety z poprzedniego małżeństwa". Momentalnie straciłem do niego cały szacunek. Przestałem się do niego odzywać, nie podaje mu nawet ręki. Jego pytania o co chodzi zbywam milczeniem. Takie cucki całkowicie psują rynek i mentalność kobiet. Gdyby samotne matki były skazane na życie w samotności za dawanie dupy Chadom zastanawiały by się nad swoim postępowaniem. A tak? Prosta logika - daje Chadom jak z którymś zajde w ciążę i ze mną zostanie - mam Chada na własność, jak zostawi, zawsze się znajdzie jakiś beciak który i tak mnie wezmie, sytuacja win-win.

#przegryw #stulejacontent #zwiazki #seks #rozowepaski #niebieskiepaski #madki #p0lka #tfwnogf
  • 3