Wpis z mikrobloga

Przeżył ktoś podobnie dużą metamorfozę? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja około 5 lat temu:

- dumny konserwatysta
- wolnorynkowiec
- przeciwnik małżeństw homoseksualnych
- korwinista
- duża sympatia dla narodowców
- krytyk demokracji
- szowinista
- zwolennik teorii spiskowych

Ja obecnie:

- postępowiec
- socjaldemokrata
- zwolennik małżeństw homoseksualnych
- antykorwinista
- internacjonalista
- miłośnik demokracji
- feminista
- zwolennik nauki, racjonalizmu, humanizmu

#neuropa #4konserwy #gownowpis
  • 108
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@waro: Ja przeszedłem w drugą stronę. Najbardziej zmienił mnie 2-letni pobyt w Londynie... z otwartego tolerancyjnego Europejczyka zrobił ze mnie Narodowca...
  • Odpowiedz
@kult_cwaniaka: To też się bierze z nieustannej neoliberalnej indoktrynacji w mediach i szkole, przejście do czegoś bardziej radykalnego (korwinizm) to mały krok. Jak to powiedział, co ciekawe, Ziemkiewicz - Korwin to radykalny konformista.
  • Odpowiedz
@waro:

konserwatywne, czyli antyliberalne - wymagające od kobiet postawy zgodnej z jej pierwotną naturą

z tą zgodnością z naturą to nie byłbym taki pewny, to raczej hjuman nejczer «a»kapków czy podobnych
  • Odpowiedz
@Hedage:

Proszę bardzo, wejdź na stronę https://www.siepomaga.pl/ i zobacz ilu jest potrzebujących właśnie wśród dzieci. Co to za system, w którym mimo obowiązkowych składek zdrowotnych państwo nie jest w stanie zapewnić leczenia właśnie tym najbardziej potrzebującym?

system stratowany bredniami o «tanim państwie»
  • Odpowiedz
najbardziej w lewakach mnie zawsze śmieszy, że myślą, że doznali jakiegoś oświecenia albo stali się super mądrymi przez to, że przeszli na lewą stronę xD


@Moris299: tak właśnie jest ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
  • Odpowiedz