Wpis z mikrobloga

Przeżył ktoś podobnie dużą metamorfozę? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja około 5 lat temu:

- dumny konserwatysta
- wolnorynkowiec
- przeciwnik małżeństw homoseksualnych
- korwinista
- duża sympatia dla narodowców
- krytyk demokracji
- szowinista
- zwolennik teorii spiskowych

Ja obecnie:

- postępowiec
- socjaldemokrata
- zwolennik małżeństw homoseksualnych
- antykorwinista
- internacjonalista
- miłośnik demokracji
- feminista
- zwolennik nauki, racjonalizmu, humanizmu

#neuropa #4konserwy #gownowpis
  • 108
  • Odpowiedz
niektorych boli dupa ze jestes feminista. Ja tez jestem i sie tego nie wstydze. Ba malo tego uwazam ze z tego chlopskiego polskiego maczyzmu tez da sie wyrosnac, wystarczy odrobina wiedzy i otwartej glowy


@mateosz_inbecki: Stosunek wykopu do feminizmu jest po prostu tragiczny.... Raz, że jedna, wielka propaganda. Dwa, że zarzuca się feminizmowi negatywny stosunek do mężczyzn (wynika to poniekąd z punktu pierwszego).

A prawda jest taka, że feminizm może
waro - > niektorych boli dupa ze jestes feminista. Ja tez jestem i sie tego nie wstyd...

źródło: comment_0giBvzLcyfPKj9trJpomoTR2VYmRtWso.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
ja bym się nie chwalił byciem socjalistą


@Shatter: naprawdę ludzie dużo inteligentniejsi od ciebie chwalili się socjalistycznymi poglądami i nie ma co traktować kapitalizmu jako nieomylnej religii
  • Odpowiedz
Jak ktoś przechodzi z wolnego rynku na socjalizm, to moje jedyne wytłumaczenie jest takie, że rodzice zakręcili mu kurek. xD Człowiek wszedł w dorosłość i nie potrafi się w niej odnaleźć. Jest życiową pierdołą i liczy na dobry socjal, ot cała tajemnica. xD

Ja przeszedłem zupełnie odwrotną drogę. Chcesz robić socjalizm? Rób go beze mnie. Chcesz pomagać ludziom? Pomagaj swoją kasą, a nie moją. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Jak ktoś przechodzi z wolnego rynku na socjalizm, to moje jedyne wytłumaczenie jest takie, że rodzice zakręcili mu kurek. xD Człowiek wszedł w dorosłość i nie potrafi się w niej odnaleźć. Jest życiową pierdołą i liczy na dobry socjal, ot cała tajemnica. xD


@Hedage: Oho, mamy tutaj kolejnego "patrzcie jaki to jestem zajebisty" liberała xD

O tym też kiedyś machnąłem wpis, idealnie się w to wpisujesz - https://www.wykop.pl/wpis/37347301/dlaczego-mlodziez-tak-lubi-korwina-przedstawie-tut/
  • Odpowiedz
@waro:

Oho, mamy tutaj kolejnego "patrzcie jaki to jestem zajebisty" liberała xD


Jesteś hipokrytą, bo śmiejesz się z mojej "patrzcie jaki to jestem zajebisty" postawy, a sam zgrywasz dokładnie takiego samego i przekonujesz wszystkich, że to Twoja racja jest najtwojsza i w ogóle przestańcie lubić to czego ja nie lubię wy cholerne wykopki.
  • Odpowiedz
@waro: O, i widzę że jesteś przeciwnikiem kapitalizmu. To jak będziesz zarabiać tak po 5 patyków na rękę, to ja się zgłoszę do Ciebie i dasz mi połowę w imię sprawiedliwości społecznej, byśmy mieli po równo. Pasi? XD Ja jak się dorobię to Ci nie dam, bo ja tego nie popieram, ale skoro Ty tak chętnie się dzielisz... ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
Jesteś hipokrytą, bo śmiejesz się z mojej "patrzcie jaki to jestem zajebisty" postawy, a sam zgrywasz dokładnie takiego samego i przekonujesz wszystkich, że to Twoja racja jest najtwojsza i w ogóle przestańcie lubić to czego ja nie lubię wy cholerne wykopki. xD


@Hedage: oczywiście, że się śmieję, bo prymitywne myślenie zawsze najlepiej jest wyśmiewać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To jak będziesz zarabiać tak
  • Odpowiedz
@waro: Tak i dlatego na tej grafice w "ultraliberalnej" Turcji jest mniej samobójstw niż we Francji i Niemczech.

Prędzej to jest mapa postsocjalizmu niż jakiegoś feminizmu.
  • Odpowiedz
oczywiście, że się śmieję, bo prymitywne myślenie zawsze najlepiej jest wyśmiewać ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@waro: No i możemy tak sobie mówić. xD Ty powiesz, że moje jest prymitywne, ja że Twoje, i każdy pójdzie w swoją drogę z poczuciem zwycięstwa. XD

właściwie to już tyle
  • Odpowiedz
@waro:

Nawiasem mówiąc - wiesz co łączy Bill Gates'a, Warrena Buffeta i Steve'a Rockefellera? Po pierwsze - znajdują się na liście najbogatszych ludzi świata. Po drugie - podpisali się swego czasu pod listem do Kongresu z prośbą o podwyższenie podatków dla najbogatszych. Więc widzisz - czasem jest to kwestia... po prostu RIGCZu.


No jak już się sra pieniędzmi to opodatkowanie dorabiających się to rzeczywiście wielkie poświęcenie xD Choćby PIT wynosił
  • Odpowiedz
@waro: bo feminizm to kolejna skrajność. Płcie mają być równe. Mieć równe szanse. Przez feminizm mamy takie absurdy jak dodatkowe punkty na studia dla kobiet, dofinansowania czy szkolenia tylko dla kobiet. Gdzie tutaj równość?
  • Odpowiedz
@waro: Ja tam swoich poglądów praktycznie w ogóle nie zmieniłem xD Od dawna popieram małzeństwa homoseksualne, nie wchodzenie państwa w prywatne życie Obywateli i gospodarkę wolnorynkową (ale nie w stylu Korwina)
  • Odpowiedz