Wpis z mikrobloga

Na głównej jest znalezisko z ponad 400 wykopami gdzie jest zamieszczone 50 minutowe nagranie z #euroweek. Czy ktoś mi może wyjaśnić co tam się odjaniepawliło? To jakieś #prawackieurojenia? Aż obejrzałem prawie całe nagranie i nie widzę tam zupełnie nic co mogłoby wzbudzać jakieś kontrowersje. Ot dzieciaki uczą się tańczyć czy wyglupiaja się przy jakichś zabawach. Jeżeli ktoś tam widzi jakieś podteksty seksualne to chyba musi bardzo chcieć je zobaczyć. A te teksty z komentarzy o zatracaniu tożsamości i islamskiej inodktrynacji to już w ogole jedno #!$%@? XD.
Osobiście nie wiem co mam myśleć o tym całym #euroweek, ale za to widzę jak nakręca się karuzela #!$%@? i jak teraz we wszystkim będzie się dopatrywano pedofilii, islamu, zagrożenia dla naszej kultury czy co tam jeszcze kto wymyśli.
Vipok - portal dla samodzielnie myślących xDDD

#zalesie #przemyslenia #euroweek #urojeniaprawakoidalne
Pobierz GrammarNazi - Na głównej jest znalezisko z ponad 400 wykopami gdzie jest zamieszczone...
źródło: comment_1M6VUtc2b9ROM0592Nr1w56LUrtZYup6.jpg
  • 37
@GrammarNazi: prawak to dla mnie niedojrzaly emocjonalnie, niedouczony gimbus, patrzacy na swiat w prostych kategoriach, bojacy sie analizy skomlikowanych procesow spolecznych (bo jest za glupi zeby je pojac), szmanista, plemiennik, ignorant przekonany o swojej wyzszosci. Do tego tchorz bojacy sie wlasnego cienia bo wssedzie czaja sie komunisci, zydzi, ciapaci itp.. Prawak to film na yt z zoltymi napisami, to pasek wiadomosci tvp, to bajki ksiedza z ambony.

Wiek nie ma znaczenia.
@mateosz_inbecki

prawak to dla mnie niedojrzaly emocjonalnie, niedouczony gimbus, patrzacy na swiat w prostych kategoriach, bojacy sie analizy skomlikowanych procesow spolecznych (bo jest za glupi zeby je pojac), szmanista, plemiennik, ignorant przekonany o swojej wyzszosci. Do tego tchorz bojacy sie wlasnego cienia bo wssedzie czaja sie komunisci, zydzi, ciapaci itp.. Prawak to film na yt z zoltymi napisami, to pasek wiadomosci tvp, to bajki ksiedza z ambony.


Piękne
@GrammarNazi: Wiecie dlaczego prawica łapie taki ból dupy o ten film?
Bo nie rozumieją, że normalnych ludzi nie interesuje kolor skóry czy pochodzenie, bo w każdym towarzystwie umieją się odnaleźć, że normalni ludzie umieją się bawić zarówno przy disco polo jak i przy Hinduskiej muzyce, że normalnych ludzi interesują inne kultury czy religie i zaspokajanie ciekawości nie oznacza, że trzeba od razu przechodzić na Islam, że można się w ramach zabawy