Wpis z mikrobloga

Wiecie co jest najgorszym elementem przynależności do subkultury słuchającej rocka i metalu? Jak nie jesteś chodzącą encyklopedią wiedzy o tej muzyce to zdaniem innych "pobratyńców" jesteś pozerem i nie możesz czuć się fanem jakiegoś zespołu, bo np: nie wiesz jak się nazywa gitarzysta grający w nim między 15ym a 17ym rokiem 30letniej działalności bandu. Tacy ludzie chyba zapominają o najważniejszej rzeczy - muzyka przedewszystkim ma bawić i słucha się jej dla przyjemności. I tu powinni brać przykład z pogardzanych przez większość discopolowców - oni nie muszą nawet wiedzieć, że Zenek nazywa się Martyniuk, a tym bardziej nie znają jego całej dyskografii, bo dla nich ważne jest, że (według nich) fajnie gra i miło im się go słucha .
#rock #metal #discopolo #muzyka
  • 132
  • Odpowiedz
@KozakCzerwony: w dawnych czasach to jeszcze było tak, że jak miałeś na sobie koszulkę zespołu to musiałeś znać skład i dyskografię, bo jak nie to wpierdul/potarganie/odebranie koszulki, czasami też na przykład butów.
  • Odpowiedz
@KozakCzerwony mnie jeszcze #!$%@? przymus wyglądania jak trve metalowiec. Sama jestem osobą, która ubiera się prosto i nie daje #!$%@? o to, że muszę wyglądać mhrocznie, a potem jestem jedyną czerwoną plamką na koncercie i wszyscy na mnie patrzą jak na gimbusa, któremu rodzice nie pozwalają się ubierać na czarno XD
  • Odpowiedz
@KozakCzerwony: Byłam kiedyś w grupie na fb dotyczącej cięższej muzyki. Wytykanie sobie kto jest bardziej godny czego słuchać i które zespoły to gorszy rak były pod każdym postem. Najlepsi są jeszcze tacy którzy grają na gitarze i kłócą się która gitarka jest lepsza, a jak masz xyz to jesteś #!$%@? XDDDD plus musisz umieć milion solówek i określonych kawałków żeby w ogóle się odezwać XD
  • Odpowiedz
@KozakCzerwony: piszesz o czymś co było domeną lat 90, koncertów i egzaminów małolatów czy znają dyskografie ( ͡º ͜ʖ͡º) teraz już tego nie ma, każdy słucha tego czego chce, więc nie wiem skąd te przemyślenia.
  • Odpowiedz