Wpis z mikrobloga

Wiecie co jest najgorszym elementem przynależności do subkultury słuchającej rocka i metalu? Jak nie jesteś chodzącą encyklopedią wiedzy o tej muzyce to zdaniem innych "pobratyńców" jesteś pozerem i nie możesz czuć się fanem jakiegoś zespołu, bo np: nie wiesz jak się nazywa gitarzysta grający w nim między 15ym a 17ym rokiem 30letniej działalności bandu. Tacy ludzie chyba zapominają o najważniejszej rzeczy - muzyka przedewszystkim ma bawić i słucha się jej dla przyjemności. I tu powinni brać przykład z pogardzanych przez większość discopolowców - oni nie muszą nawet wiedzieć, że Zenek nazywa się Martyniuk, a tym bardziej nie znają jego całej dyskografii, bo dla nich ważne jest, że (według nich) fajnie gra i miło im się go słucha .
#rock #metal #discopolo #muzyka
  • 132
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Draakul dokładnie. Noszę koszulki z Death cz innych kapel i mam spokój, po co być fanatykiem. Glanow nigdy nawet nie miałem. Noszę trampki k długie włosy i to starczy. Nie trzeba wyglądac jak cudak
  • Odpowiedz
@KozakCzerwony: ja tam lubie kazdą muzyczke , raz na rok zenek , Metallica , Wszelkie odmiany trance i czasem wleci jedna z pór roku Antonio Vivaldiego - Lato , niestety do innych kawałków muzyki klasycznej jeszcze nie dorosłem :)
  • Odpowiedz
@KozakCzerwony: Przez 2/3 życia słucham heavy i rocka i nigdy, przenigdy nie spotkałem się z tym, co opisujesz xD Wręcz przeciwnie. Moja wiedza o polskiej muzyce rockowej i metalowej jest równa zeru. Za każdym razem jak ktoś pytał mnie o jakiegoś wykonawcę, czy kawałek, mówiłem szczerze, że jeśli chodzi o polską scenę to... nie wiem praktycznie nic. Nikt nigdy mi nic nie powiedział. Nie ofukał mnie. Nie zająknął się nawet,
  • Odpowiedz