Wpis z mikrobloga

Wiecie co jest najgorszym elementem przynależności do subkultury słuchającej rocka i metalu? Jak nie jesteś chodzącą encyklopedią wiedzy o tej muzyce to zdaniem innych "pobratyńców" jesteś pozerem i nie możesz czuć się fanem jakiegoś zespołu, bo np: nie wiesz jak się nazywa gitarzysta grający w nim między 15ym a 17ym rokiem 30letniej działalności bandu. Tacy ludzie chyba zapominają o najważniejszej rzeczy - muzyka przedewszystkim ma bawić i słucha się jej dla przyjemności. I tu powinni brać przykład z pogardzanych przez większość discopolowców - oni nie muszą nawet wiedzieć, że Zenek nazywa się Martyniuk, a tym bardziej nie znają jego całej dyskografii, bo dla nich ważne jest, że (według nich) fajnie gra i miło im się go słucha .
#rock #metal #discopolo #muzyka
  • 132
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Shivaa: A ja w sumie nie rozumiem w czym ma tutaj przeszkadzać dorosłość, nadal mam metalowych znajomych, na koncerty się wychodzi, p--o się pije tylko, że po prostu rzadziej. Może moje 26 lat to jeszcze nadal młodość, ale mało to jest ekip starych metali po 40 na koncertach? Sporo takich widać ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@KozakCzerwony ja kiedyś chcąc przynależeć do tej grupy dużo nowych zespołów poznawałam, starałam sobie wyrobić gust. Na szczęście nikt się nie bawił w przepytywanie mnie na temat historii zespołów i do dzisiejszych czasów się z tymi ludźmi przyjaźnię. Mimo tego, że nadal nisza glany to w większości poscinali włosy i pozwalają sobie na słuchanie innych gatunków muzycznych, jest o wiele więcej swobody. Z tego się chyba po prostu wyrasta (mam na
  • Odpowiedz
@Shivaa: Ogólnie IMHO smutno jest tak skończyć jako szary człowiek, który ma tylko żone i znajomych z pracy, a takich stałych prawdziwych kumpli do wychodzenia na piwko nie, przecież takie życie musi być szare jak papier toaletowy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@biauywilg: to noszenie długich włosów jest jakąs oznaką ortodoksyjności że tak jednym tchem to wymieniasz razem z muzycznym ograniczaniem się? ( ͡º
  • Odpowiedz
  • 1
@Shivaa nie gnoję takich towarzystw, bo przecież dalej w takich się obracam, ale naświetlam jedynie ich największą wadę :) a dorosłość wcale nie musi rozbijać takich ekip
  • Odpowiedz
@KozakCzerwony: Stwierdziłem, że jesteś niedojrzały bo przypisałeś tą cechę ludziom słuchającym rocka i metalu, a nie dlatego, że ktoś nie ma wiedzy. Z góry zaszufladkowałeś, a to pokazało, że obarczasz grupę ludzi, a jest to cecha, którą można przypisać wszystkim słuchającym.

Przyczepiłeś się o to co ktoś myśli,a ludzie są różni i mogą myśleć co chcą, a to kolejny przykład na twoją niedojrzałość.

Moja wypowiedź mogła się wydawać chaotyczna bo odpowiadałem komuś na portalu ze śmiesznymi obrazkami w czasie pracy więc nie miałem za dużo czasu na redagowanie tekstu i złożenia go tak by nie był chaotyczny.
W swojej wypowiedzi zwróciłem uwagę na brak logiki w nazwaniu się fanem, a posiadaniem wiedzy na temat
  • Odpowiedz
  • 0
@CyganAnonek dalsza konwersacja faktycznie nie ma sensu, bo 1500 plusów pod wpisem coś jednak mówi. Skoro tak duża liczba ludzi przyznaje mi rację to znaczy, że podobne sytuacje przytrafiły się im, a co za tym idzie posłużyli się tą samą logiką co ja. Stąd twierdze, że taka strasznie błęda nie jest jak ty uważasz. Puentując zacytuję ciebie:

przyczepiłeś się o to co ktoś myśli,a ludzie są różni imogą myśleć co chcą,
  • Odpowiedz