Wpis z mikrobloga

Podbijam po obniżce ceny.

sprzedam dobrze wyposażone i zadbane BMW 320d 2011. Przeprowadzamy się w Styczniu do Austrii i okazało się, że import naszego BMW jest kompletnie nieopłacalny ze względu na wysoki podatek ekologiczny (NoVA). Zdecydowaliśmy, że przeniesiemy się autem żony a potem kupimy coś na miejscu.

Godne polecenia, sprawowało się bardzo dobrze. Auto użytkowane w Niemczech, do obejrzenia w okolicach Koloni.

link otomoto
link youtube

Dla zainteresowanych mogę dodać więcej zdjęć albo nakręcić kolejny filmik

#otomoto #bmw #sprzedam #motoryzacja #samochody #olx #auto #niemcy #handlarze #allegro #bmwboners #okazja
Pobierz sokl - Podbijam po obniżce ceny.

sprzedam dobrze wyposażone i zadbane BMW 320d 201...
źródło: comment_XswqihQn3tUiOspKBcAVVu4CvhTQUF2b.jpg
  • 30
@kipowrot Na commonrailu klekot jest równie wkurzający co 4 cylindrowy silnik( ͡º ͜ʖ͡º) Fajny taki kwaskowaty zapach diesla, jak turbo dmuchnie to też się wkręca i dobrze rusza ze świateł, chociaż nie trzeba kręcić do 7 tysięcy xD
@Kejran: Komfort:szybciej się rozgrzewa, mniejszy hałas
Eksploatacja: generalnie prostsze silniki - mniej elementów do zepsucia (brak dpf, uklad wtryskowy prosty, świec żarowych, nawet jeśli turbo to proste, itp)
nasuwa mi się jedno pytanie, choć się domyślam - dlaczego nie sprzedasz go Niemcom w Niemczech?


@WatchYourBack: jak wspomniałem sprzedaje też w Niemczech, a tak z ciekawości (serio) czego się domyślałeś? Pytam, bo może potencjalni kupujący też tak myślą - może napiszę coś w ogłoszeniu żeby to wyjaśnić.
@sokl Generalnie dla typowego Janusza najdziwniejsze jest to, że "Niemiec" sprzedaje w Polsce z powodu przeprowadzki do Austrii( ͡º ͜ʖ͡º)
@Kejran: Właśnie widzę - dzwonią jacyś dziwni ludzie i zaraz po "dzień dobry" mi zarzucają, że chcę ich oszukać. Albo dziś oglądał jakiś gościu co na mobile.de znalazł i chce kpić ale chcę zapłacić w 17 ratach. Bank mu kredytu nie dał. Dramat.

W ogóle nie zdawałem sobie sprawy, że sprzedaż używanego samochodu to taki problem. Trochę już mam dość tego.
@sokl Napisz krótki opis z najważniejszymi rzeczami, zamiast całej historii z przeprowadzką po prostu napisz, że auto z Niemiec z kompletem dokumentów do opłat w Polsce. Im więcej zawsze pisałem o aucie, które sprzedawałem tym więcej pytań i dziwnych akcji.
@Kejran: Dzięki. Może faktycznie ja za miękki jestem na to. Jak sprzedaje jakieś śmieci na ebay to faktycznie najłatwiej jak napisze "wszstko ok, jak na zdjęciach".