Wpis z mikrobloga

nsfw
Treść nieodpowiednia do przeglądania w pracy lub miejscu publicznym...
  • 153
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@temekx chciałbym dac Ci 100% przepis ale go nie znam. Zeszły jak wszystko. Trzymałem sie ściśle określonego planu treningowego i uwazam ze cale moje cialo na tym zyskało.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@panodfizyki jak pisalem. Od wrzesnia a moze juz tak od ok 20 sierpnia wypiłem dwa piwa jednego wieczoru i zjadlem do nich salatke z krewetek wiec samo dobre bialko.
  • Odpowiedz
@zawi84 od poczatku pazdziernika z 86 na 82kg tylko ostatnio sie zatrzymało (,)
To nie jest moje pierwsze zetkniecie z siłownią bo ćwiczę już od ponad roku ale wiekszosc czasu to było oprawione bezmyślną dietą czyli nie patrzyłem na to co jadłem. Przytyło mi sie i zdecydowałem że redukcja, niestety ostatnio jakies efekty mi sie zatrzymały i nie wiem czemu, chyba żywienie osłabło i jem za mało
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mariusz_Drugi: i to Twój błąd. Dieta to podstawa, bez diety nie ma siłowni, a bez siłowni diety jeśli chcesz zbudować mase mięśniową lub zrzucić tłuszcz. To jakbyś miał Porsche ale jeździsz nim tylko 1km do osiedlowego sklepu bo nie masz więcej paliwa(nie masz odpowiedniej ilości kcal więc jak masz progresowac?)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pszemczyslaw: mi chodziło o to że co tydzień dostawałem zdjęcia i raport - różnica wagi, samopoczucie itd., tak jak się umawialiśmy na początku współpracy. Każdy ma efekty jeśli oszukuje. Niestety na redukcji u mnie dieta to restrykcje, nie możesz jeść wszystkiego co chcesz bo dla mnie nie istnieje zasada - "kaloria jest równa kalorii". Masa to co innego xd
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Wypoks za duzo pracy włożyłem zeby teraz odpuścić. Nie zalezy mi raczej żeby byc wielkim. Tak jak pisalem chce byc fit wiec raczej bede trzymał mniej restrykcyjna jak dotychczas diete ale nadal bedzie i bede dalej ćwiczył. Mam nadzieję wyrzeźbić jeszcze lepiej mięśnie.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Kolczaneiro no to chyba w diecie jest blad bo skoro cwiczysz caly czas. Mozesz jeść dwa posiłki wazne zebys kalorie trzymał poniżej zapotrzebowania ale nie wyobrażam sobie tego. Nie wiem jakbym to miał rozlozyc w ciagu dnia zeby nie chodzic glodnym i jeszcze w to trening wpiac. Ja jem 5 razy dziennie oczywiscie bez podjadania
  • Odpowiedz
@Estetykatopodstawa: moja pierwsza i jedyna redukcja w życiu, jestem 100% natural, wzrost 184, foto pierwsze 84 kg foto drugie z 72. Dieta to: twaróg, mleko, odzywka białkowa, reszta 100% czekolady i batony. Zdjęcie wstawiam jako ciekaweostkę bo sam chciałem sprawdzić jak ma się liczenie tylko białka i kalorii a reszta byle co. Jak widać prawie nic ze mnie nie zostało :-).
pszemczyslaw - @Estetykatopodstawa: moja pierwsza i jedyna redukcja w życiu, jestem 1...

źródło: comment_2VrLo8OMSKQ7gyJKUMilim6ICZtKpWUK.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz