Wpis z mikrobloga

nsfw
Treść nieodpowiednia do przeglądania w pracy lub miejscu publicznym...
  • 153
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@dziaru allachy i je sobie troche modyfikuje ze robie tez na boki oraz uginanie nog w zwisie. Od czasu do czasu kółko nie wiem jak to sie fachowo nazywa
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@Kompr3s przez ten okres zjadlem 5 ciastek ;) i tylko ze wzgledu na to ze jakies imprezy rodzinne sie odbywaly. Oczywiscie napoje tylko 0 ale ogolnie nie przepadam za nimi wiec tylko woda
  • Odpowiedz
  • 1
@zawi84 gratuluję, ja niestety nie mam z kim iść na siłkę a trener personalny kosztuje dosyć sporo. Pewnie 70dych za godzinę plus karnet. Ile razy musiałbym takie trenera brać żeby wiedzieć co i jak na siłce robić?
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Jelon7 ani razu. Mam proste cwiczenia a jak czegos nie wiedziałem to pytalem albo ogladalem youtuba. Mi sie najlepiej samemu ćwiczy
  • Odpowiedz
  • 1
@Estetykatopodstawa wezmę w nowym roku Multisport z pracy to może się wybiorę
Jak wygląda dieta, krecilem duzo na rowerze ale ciężko rowerem zrzucic. 1600km a waga bez zmian. Obecnie prawie 100kg przy 187 więc duuuzo za dużo. Mam spory problem ze wszelkiego rodzaju słodyczami. Nałóg spory z tej strony jest mocny ale zacząłem walczyć.
Możesz wysłać na priv jakby wyglądała współpraca, jakieś przykładowy jeden dzień? Chyba że w inny sposób to
  • Odpowiedz
@zawi84: jak się ma już jakąś masę to można rzeźbić..ja jestem taki chuderlak, że pół roku n---------m co drugi dzień, na białkach i mega diecie i przytyłem tylko ze 3 kilo więc stwierdziłem, że p------ę
  • Odpowiedz
  • 1
@Estetykatopodstawa jak jestem w delegacji to i 12 dni bez słodyczy, ewentualnie jakieś winogrono ale jak wrócę do domu to jest jakieś ciast itp. ostatnio tort czekoladowy mnie zniszczył, cały misterng plan w p---u ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Żona też nie pomaga bo to chipsy sobie kupi to ciastka
Ale zrobię jak mówisz, wszystko z domu poleci co kusi
  • Odpowiedz
pół roku n---------m co drugi dzień, na białkach i mega diecie i przytyłem tylko ze 3 kilo


@agablazej: W takim razie nie byłeś na dobrej diecie.
Bo zalecane jest tycie 0.5kg-1kg na tydzień. Miałeś po prostu zbyt mały dodatni bilans kaloryczny i temu tak mało przytyłes/słabo szła siła.
  • Odpowiedz