Wpis z mikrobloga

nsfw
Treść nieodpowiednia do przeglądania w pracy lub miejscu publicznym...
  • 153
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zawi84 okej, a jak teraz z utrzymaniem takiej sylwetki? Praktycznie siłownia konieczna, czy tylko jakieś bieganie, bez o-----------a ze słodyczami, kolorowymi napojami i alkoholem? Jak z piwem? Zero? Czy coś można wychylić? Bo wiesz... Zrobić, a utrzymać to tez różnica.
  • Odpowiedz
ale łykacie pelikany. nie wiem jakie trzebaby mieć geny żeby w 3 miesiące takie efekty uzyskać. a potem dziwić się, że frajerzy lecą na siłkę i po 3 miesiącach dają sobie spokój, bo nie ma efektów xD jak dla mnie to po prostu spam jest i tyle.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@pszemczyslaw tylko biceps mierzyłem i mam 38. Musze w sumie sobie zrobic pomiary bo chce sobie jakis ciuch kupic i nie wiem jaki rozmiar ;). Na płaskiej 90kg na serie, nie probowalem maksa i tak samo podciagniecia podchwytem spokojnie 3 serie po 8 zrobie.
  • Odpowiedz
ktos tu pisal ze sylwetka zmiania sie co tydzien ( ͡° ͜ʖ ͡°). Moze i sie zmienia ale u koksa cięzko to zoabczyc a co dopiero u naturala. Minimum 2 tyg i dobra b---a żeby mozna bylo powiedziec, noo ladnie tluszcz schodzi lub ladnie miesnie rosną ale nie kurla ocena formy co tydzien chyba ze chodzi o takie niuanse jak paznokiec u nogi podrosl 0,5 mm( ͡°
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@WarmWeather to czas pokaże. Mam przygotowane wyjście z redukcji po swietach i jakis tam maly plan na mase i pozniej znowu redukcja. Duzo wysiłku włożyłem w to wiec mam nadzieje ze nie doprowadzę sie do takiego stanu w jakim bylem
  • Odpowiedz
przeczytalem wszystko, jesli zero klamst to za rok spokojnie mozesz zdobyc medal na ogolnopolskich zawodach, tzn jakies debiuty. Piszę serio, jesteś właśnie tym słynnym kolesiem z "genem" co raz na milion sie trafia. Takie wyniki choćby 90 w serii po 3 miesiącach to mało kto w tym kraju miał (zaraz ktoś napisze że jakiś schab 120 kg tyle pierwszy raz na silce wział). Więc albo idź w trójbój albo w sylwetke i
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@pszemczyslaw nie interesuje mnie to o czym piszesz. Zacząłem ćwiczyć dla siebie i dla moich dzieciaków zebym mial kondycję i z synem jak najdłużej dawał radę pograć w pilke czy uprawiac jakis inny sport i zeby moze mnie mial za przykład a corka nie wstydzila sie ojca ulanca ;)
  • Odpowiedz