Wpis z mikrobloga

Witajcie Kilka miesięcy temu rozstałem się z dziewczyną a raczej zostawiła mnie. Tydzień temu odezwała się moja ex i tak w trakcie rozmowy przypadkiem zapytała czy hehe nie pojde z nia na studiowkę bo bolec ją wystawił. Powiedziała że nawet za mnie zapłaci bo sprawa jest pilna i musi szybko określić w szkole z kim idzie. Ja się zgodziłem, powiedziałem ze chetnie pojde, ona juz szuka butów, sukienki makijazystki i tak dalej...
...Ona jeszcze nie wie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#rozowepaski #zwiazki #logikarozowychpaskow #warszawa
  • 142
  • Odpowiedz
@adrian43:

i takim oto sposobem zniżasz się do jej poziomu, ale co kto lubi.


To najgłupszy argument jaki kiedykolwiek zaistniał. Łap sensowniejszy: "z barbarzyńcami nie dyskutuje się językiem Seneki, tylko gladiusem".
  • Odpowiedz
@brzozowy-dziadek: no debil xD przeciez juz wygrales, to ona do ciebie przyszla i prosi o spotkanie, zamiast ja rozjechac i powiedziec ze nie bo masz juz plany albo nawet sciemnic ze idziesz z inna laska na jej studniowke to odwalasz jakies akcje jakbys mial bul dupy i do dzis za nia plakal, pewnie tak jest skoro az tak gigantyczne emocje wywoluje u ciebie xD moze idz jej nasrac na wycieraczke,
  • Odpowiedz
Trochę słabo psuć taki dzień jak stopniowaną. Weź się z nią umów po szkole za garażami w normalny dzień.. studniówkę będzie pamiętać do końca życia, nie wiem czy chcesz fundować jej takie wspomnienia.. zwłaszcza, ze nie wiadomo co z tego wyniknie.. w końcu zaprosiła przecież CIEBIE. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@brzozowy-dziadek: pieknie

ja kiedys do takiej lochy podbijalem i ona chciala w gory jechac na kilka dni. Zgodzilem sie, bo myslalem, ze cos wiecej chce ode mnie, a nie bede sie w listopadzie po gorach telepal jak nic z tego nie bede mial. Na tydzien czy dwa przed tym wyjazdem zaproponowalem jej jeszcze spotkanie w weekend, a ona sie mnie pyta "po co?" #!$%@? mnie strzelil. Zaczela wydzwaniac glupia #!$%@?
  • Odpowiedz
Chłopie nie rób tego. Nikt na tym nie zyska, jedynie obydwoje stracicie- ona hajs i nerwy, a ty godność i szacunek do siebie. Co tak naprawdę zyskasz przez taki manewr? Udowodnisz jej cokolwiek? Wasz związek to przeszłość i nie warto znowu drzec koty. Wbrew temu, co pewnie czytałeś już na Mirko wielokrotnie, to nie przegryw pójść z była na dany, a duża klasa i jaja. Idź z nią, pobawcie się bez zobowiązań,
  • Odpowiedz
Jak trwoga to do ex :D Olej dupe i tyle. Takie jest życie i czasami trzeba być #!$%@?. Ktoś ci powie ze karma wraca? #!$%@? a nie wraca, żeby do kogoś wróciła to trzeba jej pomoc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@brzozowy-dziadek Puściła Cię bokiem dla innego bolca, a teraz krzyczy noga jak ją alfa puścił kantem. Albo sobie jeszcze uroiła, że jak tam było źle a z Tobą może jednak nie tak do końca to jak wierny piesek do niej wrócisz. Ja bym się w to nie bawił tylko posłał ją w #!$%@?, ale jak Ci się chce to Twoja sprawa. Wg mnie nic niestosownego nie robisz. Nie ma co mówić,
  • Odpowiedz