Wpis z mikrobloga

Witajcie Kilka miesięcy temu rozstałem się z dziewczyną a raczej zostawiła mnie. Tydzień temu odezwała się moja ex i tak w trakcie rozmowy przypadkiem zapytała czy hehe nie pojde z nia na studiowkę bo bolec ją wystawił. Powiedziała że nawet za mnie zapłaci bo sprawa jest pilna i musi szybko określić w szkole z kim idzie. Ja się zgodziłem, powiedziałem ze chetnie pojde, ona juz szuka butów, sukienki makijazystki i tak dalej...
...Ona jeszcze nie wie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#rozowepaski #zwiazki #logikarozowychpaskow #warszawa
  • 142
  • Odpowiedz
@brzozowy-dziadek: Powiedz mi co chcesz tym osiągnąć ?
Nie chcesz iść ? To po prostu powiedz, że nie możesz lub nie chcesz po tej całej sytuacji.

Chcesz iść i się dobrze bawić ? Pójdź dobrze się baw i najedz za darmo, a jak będzie chciała coś więcej to jej podziękujesz z racji sytuacji, która miała między wami miejsce.

Nie rozumiem. Może tłumaczy tutaj trochę młody wiek uczestników w końcu studniówka. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
jesteś zwykłym bucem i tyle. Chcesz się w taki dziecinny sposób odegrać? Chłopie trzeba było jej powiedzieć nie idę koniec tematu a nie bawić się w takie gierki.


@adrian43:
Wszystko zależy od tego o co poszło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja tam uważam że niektórych ludzi trzeba zwalczać dowolnymi metodami, fight fire with fire ;-) ;P ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Z klasą kolego, wszystko z klasą


@UlicznyPoeta:
A ja będę powtarzał że klasy powinno być dokładnie tyle, ile dała z siebie druga strona ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tutaj nie wiemy jak było :-)
  • Odpowiedz