Wpis z mikrobloga

Widocznie któregoś moderatora BARDZO ZABOLAŁO, że aż usunął cały wpis, oczywiście bez wyjaśnienia dlaczego.

Oficjalnie pewnie za przekleństwa, dlatego teraz post będzie ugrzeczniony, ciekawe czy się utrzyma.

Po raz kolejny wyszła paskudna hipokryzja ludzi spod tagu #neuropa

Sam mam lewicowe poglądy i się z tym nie kryje, ale czasami wolałbym się zapaść po ziemię niż znów być stawiany na równi z taki osobami jak wielu z was.

Pokazaliście to teraz, kiedy wyszła afera z tym #euroweek

Jak człowiek może być takim ignorantem, że w imię poglądów nie potrafi dostrzec problemu?

Takie zachowanie NIE JEST normalne, ale wam wasze okulary tolerancji przesłaniają cały problem.

Jestem tak bardzo ciekawy, jaka by była reakcja #neuropa i #bekazkatoli gdyby zamiast tych imigrantów, byli katoliccy księża. Wykop by chyba ROZWALIŁO(to nie jest przekleństwo) od wysypu zielonek i wpisów przez "elitę"

No ale skoro już imigrant obmacuje dzieci, a kto wie co się jeszcze tam działo, a nie zostało uwiecznione na zdjęciach to jest KURCZĘ(to nie jest przekleństwo) OK. Wszystko w porządku, bo zgadza się z waszym ZEPSUTYM(to nie jest przekleństwo) światopoglądem więc PROBLEMU NIE MA.

Przez takich ludzi jak wy, lewica jest postrzegana jako banda oszołomów, szkoda tylko że wasze działania mają mało wspólnego z lewicą.

Wasze poglądy nie są lewicowe, są po prostu ZWALONE(to nie jest przekleństwo). Ignorujecie rzeczywisty problem tylko dlatego, żeby być przeciw drugiej stronie.

Pewnie jakby jednemu i drugiemu imigrant zgwałcił dziecko, to zamiast szukać sprawiedliwości to by krzyczał, że księża i biali polacy też gwałcą i to oni sa problemem, a nie biedny prześladowany imigrant, który NIE WIEDZIAŁ ŻE TAK NIE WOLNO.

Wystarczy jedno zdjęcie księdza z dzieckiem na kolanach i na wykopie już afera, pinćset plusów, płomień i główna bo KSIĄZDZ G W A Ł C I DZIECKO, ale jak imigrant obściskuje na oko 7 latkę w dwuznacznej pozycji to już jest WSZYSTKO W JAK NAJLEPSZYM PORZADKU BO TO WTEDY SIĘ ZGADZA Z POGLĄDAMI WIĘC NIE MA PROBLEMU!

Jakie to jest żałosne...

Wielu ludziom w imię tej ZAKICHANEJ(to nie jest przekleństwo) tolerancji już tak mózgi wyprało, że by własne dziecko oddali takiemu imigrantowi, żeby ten se je molestował, aby tylko wrzucić później fotkę na FB i się chwalić, jacy to oni nie sa tolerancyjni.

Śmiejecie się z katolików, że niemądrzy(to nie jest przekleństwo) i ślepi podążają za księżami i religią, a wy robicie dokładnie to samo, tylko że nie podążacie ślepo za religią, a za ideą waszej ZEPSUTEJ(to nie jest przekleństwo) "tolerancji" i "poglądów"

Nie ważne co się dzieje, ważne żeby być przeciwko drugiej stronie!!

Trzeba tępić WSZYSTKIE takie zachowania.

Nie chodzi mi tu o spotkanie z cudzoziemcami, ale jak to wszystko wyglądało. Na takie zachowania nie ma miejsca na świecie i koniec.

#neuropa #4konserwy #euroweek #bekazlewactwa #bekazkatoli
  • 28
Jak człowiek może być takim ignorantem, że w imię poglądów nie potrafi dostrzec problemu?


@ytong1918: Ale jakiego problemu? Bo jedyny "problem" jaki w tej chwili udowodniono to, że na zdjęciach ktoś się przytula lub całuje w policzek oraz że młode dziewczynki potrafią się zafascynować starszymi opiekunami - obie rzeczy zwykle nie budzą żadnych kontrowersji.

Takie zachowanie NIE JEST normalne, ale wam wasze okulary tolerancji przesłaniają cały problem.


Jakie zachowanie nie jest
@ytong1918: Sam jestem przeciwnikiem islamu i przyjmowania jakichkolwiek nachodźców, ale prawda jest taka, że ból dupy spowodowany jest tylko tym że ci ludzie są śniadzi. Oczywiście że takie rzeczy trzeba tępić, ale gdyby zamienić tych kolesi na białych, to konserwy machnęły by na to ręką. Jakim frajerem trzeba być, żeby ośrodek który działa bez najmniejszych problemów 20 lat #!$%@?ć na podstawie dobranych pod tezę zdjęć? Konserwy mają ludzi za głupszych od
@dontonek: małe dziewczynki potrafią zafascynować się starszymi opiekunami, więc ci opiekunowie jako ludzie dorośli, odpowiedzialni za te dzieci nie powinni ich rozbudzać pozwalając na zbytnią bliskość. To powinni być profesjonaliści, fundacja zajmująca się tymi imprezami twierdzi, że są starannie wyselekcjonowane i przeszkoleni, mam nadzieję, że przeszkoleni również pod względem co można a czego nie w kontaktach z dorastającymi dziećmi.
@dioxyna: Masz całkowitą rację, jednak do tej pory nie widziałem żadnych dowodów, że dorośli opiekunowie przekroczyli jakieś granice w kontaktach z dziewczynkami. Może się takie znajdą, wtedy trzeba bardzo mocno potępić takie zachowanie, po prostu do tej pory nic takiego nie widziałem.
@dontonek:

Jakie zachowanie nie jest normalne? Ciągle piszesz "takie" - co konkretnie nie jest normalne? Przytulenie się do zdjęcia? Pocałowanie kogoś w policzek?


No skoro tobie odpowiada, że obca osoba całuje twoje kilkuletnie dziecko to nie mamy o czym gadać.

Bardzo poważny zarzut - gdzie imigrant obmacuje dzieci? Pokaż te zdjęcie. Chyba, że jako obmacywanie rozumiesz przytulenie, wtedy obawiam się, że byłeś wielokrotnie obmacywany przez swoich rodziców czy dziadków.


Jest różnica
Takie zachowanie NIE JEST normalne, ale wam wasze okulary tolerancji przesłaniają cały problem.


@ytong1918: Jak najbardziej jest normalne, nie masz monopolu na normalność xd.
No skoro tobie odpowiada, że obca osoba całuje twoje kilkuletnie dziecko to nie mamy o czym gadać.


@ytong1918:
Nikt o tym nie pisał a ty stosujesz sofizmat rozszerzenia. Nieładny błąd logiczny.

,,Jest różnica między rodzicami, a całkiem obcą osobą.
,

Ale całowanie w policzek jest częste na koloniach, obozach itd,

,,A co do zdjęć..to dziwnym trafem fanpage został wyłączony, a zdjęcia poznikały z fb czy insta. Ciekawe dlaczego, pewnie RODO. Chociaż
No skoro tobie odpowiada, że obca osoba całuje twoje kilkuletnie dziecko to nie mamy o czym gadać.


@ytong1918: Nie obca osoba, a opiekun z warsztatów, którego dziecko zna. Tak, nie widziałbym nic zdrożnego w pocałunku w policzek i nie doszukiwałbym się tam podtekstów seksualnych.

Jest różnica między rodzicami, a całkiem obcą osobą.


@ytong1918: Znów, nie obcą, a opiekunem z warsztatów. I to, że ktoś nie jest z rodziny to nagle
@ytong1918: Tak jest, prawie na każdym obozie na którym byłem i moi znajomi, było to norma, na pożegania dla niektórych osób.
I nie ma tam żadnej patologii znowu rzucasz puste oskarżenia.