Wpis z mikrobloga

Boże jak ja cisnę z głupoty lewactwa. XD

Wiecie czemu pojawiają się te memy? Bo UE nie umie się zająć prawdziwym burdelem we własnych panstwach, a #!$%@? się do naszej demokracji, która jest niby "zagrożona", a to ich obywatele są zagrożeni, których mają w dupie . To nie jest prawicowa propaganda, tylko wyśmiewanie się z europosłów. Każdy ze zdrowym mozgiem byłby w stanie to dostrzec, ale wy lubicie #!$%@?ć, że "jak można się śmiać, przecież to tragedia". Skoro jest to tragedia, to tym powinni się zająć posłowie w parlamencie, a nie praworządnością w Polsce. W końcu są sprawy ważne i ważniejsze.

#bekazlewactwa #neuropa #uniaeuropejska #4konserwy #polityka
  • 98
@krystian-masiak: bardziej obrazowo:

UE to tylko organizacja międzynarodowa, a nie miedzypanstwowy policjant. Nie może przyjść i zmienić komuś prawa albo zainterweniować we Francji.

Tak samo nie interweniuje, nie może zmienić polskiego prawa tylko przychodzi i mówi nie przestrzegacie traktatów, a my w naszej organizacji chcemy państwa, które tych traktatów przestrzegają. Jak się nie dostosujecie to nie będziemy z wami współpracować w ramach rozdzielania środków.

Tyle i tylko tyle
@ZaplutyKarzelReakcji: To czemu się zajmują naszym burdelem? Marsze nazistów, praworządność, konstytucja. Gdzie jest praworządność, gdy we Francji pałują swoich obywateli, czy Niemki są praworzadnie gwałcone?Niech lepiej napiszą traktat na #!$%@? tych śniadych z UE. Oni mają na to wpływ, oni tutaj decydują o losach Europy. Takie traktaty oddzialowuą na takie rzeczy, więc nie mów mi, że nie mają wplywu
@thewickerman88: wyżej już wyjaśniłem. Nie #!$%@? się w żadne polskie sprawy i nie wspierają żadnej opcji politycznej.

Przystępując do UE godzisz się na przyjęcie traktatów akcesyjnych w tym kryteriów kopenhaskich. Jak się nie stosujesz to UE przyjdzie i ci zwróci uwagę. Nie zmieni ci w Polsce prawa, bo to kompetencja polski.

Może powiedzieć tylko tyle, ze przestanie z tobą współpracować.

To chyba najzupełniej logiczne prawda? Jakbyś dołączył do klubu golfowego to
@krystian-masiak: musielibyśmy zacząć od tego czy walka z zamieszkami w stolicy Francji, a zakładając nawet przekroczenia uprawnień przez policjantów jest czymś czym KE musi się zajmować?

Odpowiedz brzmi nie, bo we Francji obowiązują przepisy o karalności przekroczenia uprawnień przez policjantów.

Gdyby Francją takie przepisy uchyliła wtedy byłoby pole do działań przez KE.

Jak już mówiłem UE nie miesza się do wewnętrznych spraw. Dba o przestrzeganie ustawowych standardów.

To nie jest superpaństwo
@krystian-masiak: jeżeli chcesz się bawić w komparatystykę prawna to zbliżony ustrój sadownictwa obowiązywał w PRL.

Wtedy Rada Państwa wybierana przez sejm czyli PZPR odpowiadała za wybór i mianowania sędziów.

Za czasów PiS również sejm, a w praktyce PIS wybiera większość w KRS, która wybiera sędziów, a mianuje prezydent czyli w praktyce PIS.
@BrakPomysluNaNick: działania przeciwko własnemu rządowi są bardzo dobre? XD @ZaplutyKarzelReakcji: ty jeszcze pisales, że oni tylko pilnują czy traktaty są przestrzegane, a wpływu na przepisy nie ma. A co z ACTA 2? Nie był to chory wymysł uni? Przecież normalnie wdrażają tam różne uchwały, przepisy, poprawki, jeszcze chcą ograniczyć wolność słowa.

@yuim: A gdzie to było łamane, bo nigdzie nie widziałem żadnych nazistów? Co najwyżej Antife i ONR w
@krystian-masiak: Proszę bardzo, przykład na którym PiS się wywrócił i wycofał z podkulonym ogonem: pisowska ustawa o Sądzie Najwyższym, posyłająca na wcześniejszą emeryturę 27 sędziów, którzy skończyli 65. rok życia - KE uznała, że jest niezgodna z prawem UE, ponieważ narusza zasadę niezależności sądownictwa, a zatem również zasadę nieusuwalności sędziów. Tym samym Polska nie wypełniła swoich zobowiązań wynikających z art. 19 ust. 1 Traktatu o Unii Europejskiej w związku z art.
@krystian-masiak: Nie wiem czy robisz to świadomie, czy rzeczywiście masz w głowie tak wszystko przemieszane, że dyskusja z Tobą jest pozbawiona większego sensu. Mieszasz wszystko, ze wszystkim, instytucje, prawa, wydarzenia, ludzi, poszczególnych europarlamentarzstów uznajesz za głos całej UE, a nie ich własny, no normalnie nawalone jak w prawackim kociołku.
@miki4ever: Nie wiem, ale słyszałem, ze Macron nie zamierza ustąpić. A wiekszosc nie chce podwyżek. Dlatego są demonstracje. Palowanie ich rowne jest z uciszeniem ich niezadowolenia. Tak samo ACTA są atakiem na naszą wolność i wiele innych przepisów wprowadzanych przez ue
@krystian-masiak: Jak w niemal w każdym parlamencie. Widziałeś nasze głosowania np. w sali kolumnowej? Gdzie nie wiadomo czy było kworum, gdzie blokowano wstęp posłom opozycji? Lub "dyskusje" na komisjach, gdzie przewodniczący daje po parę sekund na wypowiedź albo na sesjach plenarnych, gdzie marszałek wyłącza głos opozycji, ale nigdy rządzącym? Albo posłów opozycji karze pieniężnie, a za to samo rządzących już nie? Gdzie konsultacje społeczne to kpina z ludzi i prawa? Itp.
@Naxster: nie muszę znać struktur UE by ja krytykowac. To przez rzady pani Merkel jest tyle sniadych w Europie i to UE chcę byśmy przyjmowali imigrantów, pod groźbą kary. Teraz widać tego skutki. Ciekawe jakbyś byl wyszczekany przy rodzinach ludzi, którym zginął ktos w takim zamachu.