Wpis z mikrobloga

@cytrynowyzabujca: to tez prawda, sam sie inter prosil i od 2012 mnie to wkurza ze tak graja, przyjezdza ktos slabszy i odrazu 0 motywacji, wiec LE zasluzone, ale naweet jakby prowadzili 3-0 to barca oddala by wynik na korzysc totkow. Inter przgral wyjscie z grupy w londynie kiedy 1-0 przgrali z totkami
  • Odpowiedz